Parduotuve Planuok Pati

Mergvakario laivas Neryje

Kontaktai

Tel.: +37064543456
E-mail: [email protected]
Svetainė: http://partyboats.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/Partyboats.lt/
Miestas: Vilnius

Siūlo

 
Mergvakario laivas Neryje pav.#5625 Mergvakario laivas Neryje pav.#5626 Mergvakario laivas Neryje pav.#5627 Mergvakario laivas Neryje pav.#5628 Mergvakario laivas Neryje pav.#5629

Laivo nuoma mergvakariui – puikus pasirinkimas siekiant išskirtinumo ir norint originaliai nustebinti būsimą nuotaką. Pasiplaukiojimas šventėms tinkamu jaukiu ir nedideliu „Party Boats“ laivu įsimins bei leis pasimėgauti kur kas malonesne atmosfera nei likus ant kranto. Be kita ko, sulauksite ir nemažai dėmesio, ypač plaukdami pro populiarias vietas, tokias kaip Baltasis tiltas ar pieva greta jo, šalia pat sostinės senamiesčio, kuriame visada apstu gyvybės ar karštą dieną praplaukdami vieną iš Neries paplūdimių.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Mergvakaris laive - galimybė pasirinkti norimą šventės stilių, atmosferą, o svarbiausi, vienu metu būti pačiame miesto centre ir mėgautis privatumu, individualia erdve, kurioje tik Jūsų kompanija ir šaunus kapitonas.

Party Boats laivo nuoma Vilniuje nėra vien tik kelių valandų pasiplaukiojimas laiveliu po Nerį, tai kartu ir mėgstama muzika, skanūs užkandžiai bei išskirtiniai gėrimai - šventę galite pasiruošti beveik be apribojimų! Ko gero būtų sunku rasti kažką geriau.

Rekomenduojame Party Boats laivo nuomą tiek mergvakariams, tiek ir kitoms progoms, nes ši šiltojo sezono pramoga iš tiesų labai universali ir lengvai pasiduoda Jūsų fantazijoms bei išradingumui.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >