Parduotuve Planuok Pati

Mergvakaris havajietiškai

Jei nusprendėte mergvakarį švęsti havajietišku stiliumi, reiks tam tinkamos oro temperatūros: turi būti labai šilta. Juk visos būsite gerokai išsirengusios. Jei švenčiate vasarą, švęskite gryname ore (pliaže, prie ežero, sodyboje), jei ne tokiu šiltu sezonu - išsinuomokite pirtelę ar baseiną. Apsirengimui reiks ryškių spalvų maudymosi kostiumėlių, gėlių, havajietiškų hula sijonų, gėlių girliandų ant kaklo. Aplinką taip pat pasipuoškite, kad sukurtumėte atitinkamą nuotaiką. Jei švenčiate gamtoje, vakarui galite užsidegti fakelus ar žvakes. Laužas ir maistas lauke puikiai tiks šiai temai. Kuo daugiau vaisių, ryškiaspalvių patiekalų taip pat sukurs tinkamą havajietišką nuotaiką.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pasirinkite havajietiško stiliaus muzikos. Galite netgi surepetuoti havajietišką šokį, kurį pašoksite nuotakai vietoj ko gero daugeliui atsibodusio striptizo. Pamokykite nuotaką judinti klubus havajietiškai. Nepamirškite patikrinti, ar nuotaka tinkama vedybiniam gyvenimui, pavyzdžiui, liepkite su guminėmis pirštinėmis nulupti apelsiną bei taip patikrinkite ar vyras neliks nevalgęs. Paruoškite kelis egzotinius vaisius ir liepkite užrištomis akimis, tik iš skonio atspėti, kokie tai vaisiai. Taip patikrinsite ar nuotaka turi gurmanišką skonį. Daugiau užduočių nuotakai rasite prisiregistravusi. Taip pat parinkite keletą žaidimų.

Vakare degant fakelams arba žvakėms ir grojant havajietiškai muzikai perskaitykite mergvakario priesaiką, įteikite nuotakai dovanas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >