Parduotuve Planuok Pati

Burtai metant jaunosios puokštę ir keliaraištį

Burtai metant jaunosios puokštę ir keliaraištį pav.#3831 Burtai metant jaunosios puokštę ir keliaraištį pav.#4368 Burtai metant jaunosios puokštę ir keliaraištį pav.#5618

Piršlienė pakviečia nuotaką mesti puokštę. Visos netekėjusios merginos sustoja už nuotakos, toliau stoja mamos, kurios turi netekėjusių dukrų, tačiau pačių dukrų vestuvėse nėra. Dar toliau stoja moterys, kurios nori "pakeisti" vyrą. Piršlienė turi pasiruošusi citrinos rūgšties ir prieš metant puokštę pabarsto visas sustojusias, kad būtų dar skaistesnės. Gali gausiau pabarstyti moteris, kurios nori savo vyrą pakeist.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kai metamas keliaraištis, panašiai visus vaikinus ir vyrus sukviečia piršlys. Jis turi pasiruošęs pipirų arba cinamono ir barsto visus, kad neliktų senbernystės kvapo.

Keliaraištį galima mesti šiek tiek kitaip nei įprasta. Jaunikis, nuėmęs jį nuo nuotakos kojos, padeda ant grindų, o nevedę vyrai turi nusimauti po kojinę ir su ja bandyti pataikyti į keliaraištį. Kuris pataiko arba numeta savo kojinę arčiausiai, tas laimi.

Vietoj keliaraiščio galima naudoti ir kamuolį. Ant jo tiesiog užrašykite "Tu sekantis". Gal keliaraištį ne visi noriai gaudys, o kamuolį vyrukai stengsis pagauti tiesiog instinktyviai Wink. Šį variantą gali rinktis tos nuotakos, kurios nejaukiai jaučiasi dėl tikrosios keliaraiščio reikšmės. Pastaroji siejama su viešnamiais. Seniau kai kuris vyrukas įsimylėdavo viešnamio "darbuotoją", viešai nuimdavo nuo jos kojos keliaraištį taip pademonstruodamas, kad nuo šiol ši priklauso tik jam.

Jei Jūsų vestuvėse visos merginos jau ištekėjusios ir nebėra kam gaudyti nuotakos puokštės arba norite kažko netradicinio, padovanokite savo puokštę ilgiausiai vedusiai porai. Tai bus labai graži simbolinė šventės akimirka.

Dar viena idėja nuotakos puokštei - iš anksto pasirūpinkite atsargine puokšte, kuri tik atrodytų surišta, tačiau metant gėlės išbyrėtų ir kiekviena netekėjusi mergina gautų po žiedą. Taip nebus nei vienos nuskriaustos Wink.

Taip pat galite prie puokštės prisegti raštelį su palinkėjimu būsimai nuotakai. Žodžius rasite čia.

Jei norite dar originalesnio sprendimo - nuotakos puokštę įdėkite į permatomą dėžutę (puikiai tiks ir akvariumas, ant kurio viršaus tiesiog uždėkite permatomą plokštelę. Visą ją apvyniokite grandinėmis ir užsekite spyną. Visoms norinčioms puokštės duokite ištraukti po raktą ir tegu mėgina atrakinti spyną. Laimingoji turės tikrąjį raktelį nuo spynos.

Dar viena idėja - prie nuotakos puokštės pririšti įvairių ilgų juostelių. Kiekviena netekėjusi mergina išsirenka po vieną ir laiko už galo. Nuotaka nukirpinėja juosteles. Kuri lieka paskutinė nenukirpta, tai ir atitenka puokštė.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >