Parduotuve Planuok Pati

Nuotakos namuose

Piršlienė:

Ko gi čia ieško šitoks pulkas vyrų ir dar tokių išsipuošusių? Gal ne ten atvykote? Mes lyg ir nieko nesikvietėm.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Piršlys:

Kas tiesa, tas ne melas. Visa vyrų komanda prieš jus išsirikiavusi. Turim ir futbolistų, ir floristų, ir krepšininkų, kurie ieško sau poros, o vienas jaunikaitis net vesti pasiryžęs! Na o užsukome čia, nes mūsų GPS parodė, kad merginų nemažai čia susibūrę, gal sutartume kažką.

Piršlienė:

Na pasiūlymas viliojantis, pas mane čia kaip tik laisvos, be poros visos, bet lengvai prasisukti nesitikėkit, nepėsčios ir neprastos mes čia.

Piršlys:

Na dykai mes ir nenorim, bet maniškiai irgi su reikalavimais: bet kokios netinka, ieško išsvajotų.

Piršlienė:

Na tai sutariam tada taip: tegu pabroliai padeda ... (jaunikio vardas) atlikti užduotis, kad būtų laisvas kelias pas pamerges ir jaunąją. Pirmoji bus tokia: čia stovi dvi taurės. Viena su saldžiu vandeniu, kita su karčiu. Kokią taurę ištrauksi, toks ir laukia tavo gyvenimas. Taigi palinkėkit sėkmės pabroliai, kad jūsų jaunikis pakeltų taurę su saldžiu vandeniu, nes kitu atveju jaunosios neatiduosim.

Galima būti iš anksto padėjus dvi taures su saldžiu vandeniu arba sutarti su piršliu, kuri bus teisingoji taurė.

Piršlienė:

Matau, saldus gyvenimas tavęs laukia, bet taip lengvai .... (nuotakos vardas) tau neatiduosim. Štai čia yra 3 ledo luitai. Turi atspėti, kuriame yra raktas nuo jaunosios širdies durų ir jį iš ten ištraukti.

Paduodami trys ledo luiteliai, kuriuose užšaldyti raktai ir plaktukas.

Piršlienė:

Raktą nuo nuotakos durų jau radai, bet norim mes dar išsiaiškinti ar tavo ketinimai rimti. Eik prie durų, už kurių tavęs laukia tavo išrinktoji.

Jaunikiui nuėjus prie durų.

Tave su .... (nuotakos vardas) skiria šie kaspinai. Kirpk po vieną kaspinėlį ir pasakyk po priežastį, kodėl nori vesti ją. Bet pasistenk, nes turi įtikinti ne tik .... (nuotakos vardas), mane, bet ir tėvelius, kurie atiduoda savo vienintelę dukrelę, bei visus susirinkusius čia jūsų palydėti.

Jaunikiui paduodamos žirklės. Jaunasis kerpa kaspinus ir sako priežastis. Pabroliai gali padėti. Visi patenka į kambarį, kur laukia nuotaka ir pamergės.

Piršlys:

Oho, kiek čia daug gražių mergelių, bet jau matau pačią gražiausią, ji ir bus .... (jaunikio vardas) išrinktoji.

Piršlienė:

... (nuotakos vardas), ar tai tas, kurio tu laukei? Jei taip, tai įsek jam į atlapą gėlytę, kad kitos nesusiviliotų. O tu, .... (jaunikio vardas), atiduok savo išrinktajai pačių gražiausių gėlių puokštę ir pakviesk į bendro gyvenimo kelią.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >