Parduotuve Planuok Pati

Orų prognozė

I variantas

Svočios orų biuro duomenimis, XXX (vestuvių data) jau pakvipo medaus mėnesiu. Vakar po pietų prie stalo atšilo iki 40°C. Šurmulys buvo nepastovios krypties, vietomis šiltas lietutis. Vakarop pastalėje buvo silpnas rūkas. Naktį, Jaunųjų kambaryje siautė škvalas. Svočios ir piršlio lovoje vyravo krituliai. Vestuvinio pulko stovykloje pūtė šiltas musonas, retkarčiais žaibavo ir viskas baigėsi žemės drebėjimu.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

II variantas

Oro biuro duomenimis šiandien numatomas nepastovus su pragiedrėjusiomis nuotaikomis oras. Juokas kambaryje nuo silpno iki stipraus. Kai kurių veidai apsiniaukę, bet susėdus už stalo, bematant pragiedrės. Numatomi ciklonai tarp porų, kai kuriems vyrams temperatūra gali pakilti iki 40°C, moterims iki 42°C. Galimi kai kurie smulkūs pasižadėjimai, pasivaikščiojimai, palydos, bučiniai, galima laukti smūgių.

Sekančių dviejų parų laikotarpyje numatomas labai nepastovus oras: atsipagiriojimai, alkio malšinimas skysčių pavidale, galvos skausmai, užkimimas ir širdies priepuoliai su giliais prisiminimais, proto ir sąmonės praradimais.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >