Parduotuve Planuok Pati

Pas jaunąją namuose

Piršlienė taira:

...... (Jaunojo vardas), įvairių kliūčių neišvengsi, nors turbūt ir nesitikėjai lengvai „praslyst“. Taigi pradėkim. Pirmas klausimas: Ko ieškai šiuose namuose?

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jaunasis gali atsakyti "žmonos, meilės ir pan.", piršlienė tęsia:

- Oi šito gero turim daug: aukštos, žemos, jaunos ir su patirtim, visos gražios, visos mielos, visos vyrų laukia. Nori turėti žmoną, turi ją užsitarnauti. Štai trys stiklinės: viena su saldžiu vandeniu, antra – su rūgščiu, trečia – su karčiu. Išsirink kokį gyvenimą gyvensi su savo būsima žmona.

Jaunasis renkasi, piršlienė pakomentuoja pasirinkimą. Toliau tęsiami jaunikio išbandymai:

Atspėk mįslę: Kas pasaulyje stipriausia? (atsakymas - Meilė); Kas pasaulyje brangiausia? (atsakymas - Jaunosios vardas ); Kas pasaulyje saldžiausias? (atsakymas - šeimyninis gyvenimas).

Piršlienė pakomentuoja jaunikio atsakymus bei pateikia paskutinį išbandymą, privesdama jį prie durų, apraizgytų siūlais:

Beliko įsitikinti ar gražiai šis bernelis kalbėti moka. Štai tau voratinklis. Už jo yra tavoji išrinktoji. Norint pas ją patekti, reikia įveikti šią kliūtį. Štai žirklės. Su kiekvienu voratinklio siūlo kirpimu turi meiliai prisišaukti savo išrinktąją. Lai iš širdies eina tavo žodžiai ir ištirpdo šią paskutiniąją kliūtį.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >