Parduotuve Planuok Pati

Pataikyk į liemenėlę

Pataikyk į liemenėlę pav.#3983 Pataikyk į liemenėlę pav.#3984 Pataikyk į liemenėlę pav.#3985

Yra keletas šio žaidimo variantų. Galite taisykles susigalvoti ir patys. Svarbiausia turėti sienelę su liemenėlėmis ir kamuoliukų, kuriuos reikia pataikyti į liemenėles. Liemenėles galite priklijuoti karštais klijais, o panaudoti kad ir iš padėvėtų rūbų pirktas. Jei planuojate žaidimą žaisti mergvakario metu ir liemenėles norite padovanoti nuotakai, pritvirtinkite jas prie sienelės kitaip (kad ir su žiogeliais), kad šios nesusigadintų.

I variantas

Varžybos. Kiekvienas kėlinys rengiamas tarp dviejų žaidėjų. Šie turi tris bandymus mesti kamuoliuką kiekvienas. Taip pat kiekvienam kėliniui paruošiami trys stikliukai alkoholio.

Poroje žaidėjai meta po vieną kartą. Įmetęs į mažesnį skaičių turinčią liemenėlę turi išgerti. Jei metimo metu lygiosios (nei vienas nepataiko arba abu pataiko į tokios pačios vertės liemenėles) - stikliuko negeria nei vienas, bet sekantis turės išgerti du stikliukus.

Kuris žaidėjas iš trijų metimų surinko daugiau taškų, tas lieka žaisti su nauju žaidėju, o mažiau surinkęs iškrenta iš žaidimo.

II variantas

Jums reikės sukabinti mergvakaryje dalyvaujančių merginų liemenėles ant sienos. Nuotakai duokite kamuoliuką ir liepkite mesti į liemenėles. Į kurią pataiko, turi atspėti, kieno ši liemenėlė. Jei neatspėja, turi išgerti. 

Daugiau žaidimų variantų galite pasiieškoti internete į paiešką įvedusios Bra Pong.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >