Parduotuve Planuok Pati

Pataikyk į liemenėlę

Pataikyk į liemenėlę pav.#3983 Pataikyk į liemenėlę pav.#3984 Pataikyk į liemenėlę pav.#3985

Yra keletas šio žaidimo variantų. Galite taisykles susigalvoti ir patys. Svarbiausia turėti sienelę su liemenėlėmis ir kamuoliukų, kuriuos reikia pataikyti į liemenėles. Liemenėles galite priklijuoti karštais klijais, o panaudoti kad ir iš padėvėtų rūbų pirktas. Jei planuojate žaidimą žaisti mergvakario metu ir liemenėles norite padovanoti nuotakai, pritvirtinkite jas prie sienelės kitaip (kad ir su žiogeliais), kad šios nesusigadintų.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

I variantas

Varžybos. Kiekvienas kėlinys rengiamas tarp dviejų žaidėjų. Šie turi tris bandymus mesti kamuoliuką kiekvienas. Taip pat kiekvienam kėliniui paruošiami trys stikliukai alkoholio.

Poroje žaidėjai meta po vieną kartą. Įmetęs į mažesnį skaičių turinčią liemenėlę turi išgerti. Jei metimo metu lygiosios (nei vienas nepataiko arba abu pataiko į tokios pačios vertės liemenėles) - stikliuko negeria nei vienas, bet sekantis turės išgerti du stikliukus.

Kuris žaidėjas iš trijų metimų surinko daugiau taškų, tas lieka žaisti su nauju žaidėju, o mažiau surinkęs iškrenta iš žaidimo.

II variantas

Jums reikės sukabinti mergvakaryje dalyvaujančių merginų liemenėles ant sienos. Nuotakai duokite kamuoliuką ir liepkite mesti į liemenėles. Į kurią pataiko, turi atspėti, kieno ši liemenėlė. Jei neatspėja, turi išgerti. 

Daugiau žaidimų variantų galite pasiieškoti internete į paiešką įvedusios Bra Pong.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >