Parduotuve

Patikrink regimąją atmintį

Patikrink regimąją atmintį

Nors šis žaidimas skirtas mergvakariui, bet šiek tiek pakoregavus puikiai panaudosite ir kitoms šventėms. Žaidimui pasiruoškite iš anksto: pasirūpinkite prijuoste ir įvairias virtuviniais rakandais bei kuo juos prikabinti (tam gali prireikti virvučių, žiogelių ir pan.). Išveskite nuotaką į kitą kambarį ir aprenkite ją: užriškite prijuostę, sukabinkite įvairiausius rakandus. Taip pasipuošus nuotaka turės greitai praeiti kambaryje, kuriame yra žaidėjos. Na o tada reiks merginų paklausinėti, ką atsimena sukabinta ant nuotakos. Už daugiausiai teisingų atsakymų galite duoti prizą - išgerti kokteilį Wink.

Jei švenčiate krikštynas - vietoj virtuvės rakandų sukabinkite su vaikučio auginimu susijusius daiktus: pampersus, barškučius, čiulptukus ir pan.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >
function mustAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/1/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); } function maybeAdd(articleId) { $.ajax({ url: '/planai/plano_scenarijus_prideti_straipsni/2/' + articleId, method: 'GET', success: function(result){ opener.PLAN_SCENARIO.refresh(); var data = jQuery.parseJSON(result); window.location.replace(data.redirect); } }); }