Parduotuve Planuok Pati

Puokštė iš karoliukų

Puokštė iš karoliukų pav.#4722 Puokštė iš karoliukų pav.#4723 Puokštė iš karoliukų pav.#4724 Puokštė iš karoliukų pav.#4725 Puokštė iš karoliukų pav.#4726 Puokštė iš karoliukų pav.#4727 Puokštė iš karoliukų pav.#4728 Puokštė iš karoliukų pav.#4729 Puokštė iš karoliukų pav.#4730 Puokštė iš karoliukų pav.#4731

Nuostabaus grožio, nevystančią puokštę iš karoliukų galite pasigaminti ir jūs pati Wink. Pamokėlė, kaip tai padaryti, žemiau. Taigi, jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Medinio pagaliuko kotui (juos galite įsigyti dekoravimo prekių parduotuvėse arba sodo prekių skyriuje);

  • Polistirolo kamuoliuko;
  • tiulio;
  • karštų klijų pistoleto ir klijų;
  • smeigtukų;
  • kaspinėlio;
  • daug karoliukų, dekoratyvių gėlyčių, sagių iš karoliukų, perliukų ir t.t.

Pradėkite nuo to, kad įkiškite pagaliuką į polistirolo kamuoliuką. Gerai pritvirtinkite karštais klijais. Tada apsukite juostele pagaliuką, kad paslėptumėte medį. Tik tada ant kamuoliuko vyniokite tiulį. Jį prismeikite segtukais. Ties pagaliuku galite palikti dekoratyvų kraštelį. Tiulio reikia tam, kad klijuojant karoliukus, šie turėtų prie ko prilipti. Jei bandysite klijuoti tiesiai ant polisterolo karštais klijais, jums nepavyks. 

Kai pagrindas paruoštas, klijuokite, smeikite, derinkite karoliukus, sages ir visas kitas grožybes.

Idėjų dekorui galite pasisemti į google vaizdų paiešką ir į pinterest.com įvedusios žodžius "beaded wedding bouquet" arba "beaded bride bouquet".

 

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >