Parduotuve Planuok Pati

Rėmelis nuotraukai iš dėžutės kiaušiniams

Rėmelis nuotraukai iš dėžutės kiaušiniams pav.#1277 Rėmelis nuotraukai iš dėžutės kiaušiniams pav.#1278 Rėmelis nuotraukai iš dėžutės kiaušiniams pav.#1279

Labai gražus ir paprastas padaryti rėmelis, kurį galite panaudoti kaip dekoraciją šventei ar fotosesijai, pavyzdžiui, tokius įvairaus dydžio rėmelius sukabinti ant gražių virvučių, o foto "modeliams" tereiks savo veidus "įrėminti" ir turėsite puikias nuotraukas. Taip pat iš tokių gėlyčių galima išdėlioti krikštuko ar jaunųjų vardus. Ko gero pačioms šaus dar daugiau idėjų, kaip šias gėlytes panaudoti Wink. Taigi, jums reikės:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • švaraus kiaušinių dėklo,
  • žirklių,
  • stiprių klijų (galite naudoti karštus klijus),
  • pagrindo, ant kurio klijuosite paruoštas gėlytes (rėmelio ar iš storo kartono iškirptų raidžių).

Išsikarpykite iš kiaušinių dėklo tas dalis, į kurias dedasi kiaušinis (kaip parodyta paveikslėlyje). Įkirpkite, kad gautumėte keturis lapelius. Juos apkarpykite suapvalindama kraštus. Dabar belieka sluoksniuoti žiedlapių vainikus vieną ant kito ir klijuoti. Viduryje dėkite daugiausiai nukarpytus, trumpiausius ir labiausiai susuktus vainiklapius. Pasiruoškite reikiamą kiekį tokių gėlyčių. Klijuokite jas ant pagrindo formuodama rėmelį ar raidę.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >