Parduotuve Planuok Pati

Rudeninės/pavasarinės olimpinės žaidynės

Rudeninės/pavasarinės olimpinės žaidynės pav.#2159 Rudeninės/pavasarinės olimpinės žaidynės pav.#2160

Šis žaidimas tinka net jei lyja lietus. Žinoma, turėtų būti ne liūtis, o lengvas lietutis. Reiktų iš anksto pasiruošti plonyčių celofaninių lietpalčių bei perspėti šventės dalyvius, kad turėtų botus. Jei tai vestuvės, galite pasirūpinti, kad pulkas turėtų vienodus botus, kurie gražiai atrodys fotosesijoje.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

I žaidimo dalis: sumeskite visus botus į vieną krūvą. Jūsų žaidėjai yra nebyliai. Jei žaidžia pulkas, poros aiškios, jei naudojate žaidimą kitai šventei, suporuokite žaidėjus. Vyrukai turi surasti savo ir savo damų batus krūvoje. Merginos gali jiems padėti ir pasakinėti, tačiau tik gestais arba mykimu, t.y. galima šnekėti tik kaip nebyliai. Laimi pirmieji apsimovę botus.

II žaidimo dalis. Kovinė apranga nuo lietaus papildoma lietpalčiais. Visi eina žaisti regbio. Žaidžia dvi komandos: aklųjų ir raišųjų. Aklųjų komanda užsideda iš vienkartinių stiklinių padarytus akinius (kaip parodyta paveikslėlyje). Su jais galima matyti tik pro šonus. Raišųjų komandai ties suglaustais keliais suvyniokite kojas maistine plėvele. Skirtinguose žaidimų lauko galuose pastatykite po vartininką. Užduotis - nuvaryti balioną į priešinko vartus. Galite duoti įrankį varymui, pavyzdžiui šluotelę dulkėms valyti, kilimams dulkinti, musgaudį. Vienas kėlinys trunka 3 minutes. Paskui komandos apsikeičia vaidmenimis.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >