Parduotuve Planuok Pati

Sauskelnių triratukas

Sauskelnių triratukas pav.#3256 Sauskelnių triratukas pav.#3257 Sauskelnių triratukas pav.#3258 Sauskelnių triratukas pav.#3259 Sauskelnių triratukas pav.#3260 Sauskelnių triratukas pav.#3261 Sauskelnių triratukas pav.#3309

Jei norite originalios dovanos mažyliui, pasigaminkite sauskelnių triratuką. Tokią dovaną tėveliai ir mažylis tikrai įvertins Wink. Tik pasidomėkite, kokio dydžio sauskelnių reikia ir ar vaikutis joms nealergiškas. 

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jums reikės:

  • dėžės sauskelnių (kiekvienam ratui apie 30 sauskelnių);
  • dviejų flanelinių palučių;
  • dviejų seilinukų;
  • vieno buteliuko;
  • vienos poros kojinyčių;
  • derančios dekoratyvios juostelės.
Darbą pradėkite nuo trijų ratų. Pasinaudokite puodu ar keptuve su aukštais kraštais kaip forma ratui suformuoti. Suriškite sauskelnes guma ar virvute. Aplink ratus apvyniokite plačią dekoratyvinę juostelę, kad paslėptumėte gumą ar virvutę. Ją galite keliose vietose pritvirtinti žiogeliais. Susukite vieną flanelinę palutę į vidurį įdėjusi virvutę (kaip parodyta paveikslėlyje). Ją prakiškite pro ratus kaip parodyta sekančiame paveikslėlyje. Ši palutė turi tvirtai surišti visus tris ratus, nes ji priduoda triratukui formą. Antrąją palutę tiesiog susukite ir perkiškite per priekinį ratą. Jos galus suriškite dekoratyvia virvute palikdama užtektinai vietos buteliukui įdėti. Vieną seilinuką pritvirtinkite ant priekinio rato, o kitu uždenkite buteliuką link triratuko sėdynės. Patikrinkite, ar buteliukas tvirtai pririštas ir netyčia neiškris. Kai viskas pritvirtinta, ant palutės, kurią prakišote pro priekinį ratą, galų užmaukite vaikiškas kojines.
 
Šaltinis: 1dogwoof.com.
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >