Parduotuve Planuok Pati

Simpatiški vaiduokliukai

Simpatiški vaiduokliukai pav.#5488 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5489 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5490 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5491 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5492 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5493 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5494 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5495 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5496

Tokiems vaiduokliukams pasigaminti jums reikės plastiko kamuoliukų (puikiai tinka vaikų baseinams naudojami kamuoliukai), marlės, PVA klijų, juodo markerio ir Kalėdinių lempučių.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Pirmiausia pradurkite kamuoliukuose skyles, kad į vidų galėtumėte įkišti lemputes. Ant kamuoliukų markeriu nupieškite vaiduokliukų veidukus. Į skylutes įkiškite susukto popieriaus. Taip padaryti reikia, kad vaiduokliukai būtų aukštesni ir galėtumėte gražiai išformuoti jų suknytes. Pasiruoštkite indą su klijais. Į jį merkite marlės kvadratėlius po vieną. Merkite taip, kad panirtų kvadratėlio centras, o kraštai nepasidengtų klijais (kad nepriliptų prie kiaušinių dėklo). Klijuokite marlės gabalėlius ant kamuoliukų ir palikite išdžiūti. Galiausiai ištraukite popierius ir į skylutes kamuoliukuose sukaišiokite Kalėdines lemputes. Tokia girlianda galite puošti tiek šaką, tiek langą ar bet kurią kitą namų vietą.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >