Parduotuve Planuok Pati

Smėlio ceremonija kitaip

Smėlio ceremonija kitaip pav.#3802 Smėlio ceremonija kitaip pav.#3803 Smėlio ceremonija kitaip pav.#4413 Smėlio ceremonija kitaip pav.#4551 Smėlio ceremonija kitaip pav.#4552 Smėlio ceremonija kitaip pav.#4648

Apie tradicinę smėlio ceremoniją tikriausiai jau esate girdėjusi. Jei norite nustebinti svečius, bet kartu ir vis tiek panaudoti šią ceremoniją, pasirinkite vieną iš jos improvizacijų:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  1. vietoj smėlio naudokite dažus. Tegu abu jaunieji lieja ant drobės savo gyvenimo paveikslą, "suliedami" į visumą kelias spalvas. Iš anksto galite būti užklijavusi tam tikrą frazę ar siluetą ant drobės. Baigus piešti ir dažams šiek tiek pradžiuvus, trafaretą reiktų nuimti. Tada liktų sulietas fonas, o kur buvo trafaretas - liktų neužspalvintos raidės ar kažkoks siluetas (širdis, balandžiai ir pan.).
  2. smėlį pilkite ne į indą, o į specialų rėmelį (angliškai jie vadinasi shadow box frame) - taip turėsite jums brangią nuotrauką, dekoruotą vestuviniu simboliniu smėliu.
  3. Dar viena idėja - vietoj smėlio maišyti du vynus - raudoną ir baltą - aistros ir ištikimybės simbolius. Gausis rožinis santuokos vynas.
  4. Galima maišyti ir ingridientus kokteiliui - vienybės kokteilio ceremonijai. Vėlgi idėja ta pati - kas susijungia, nebeišskirsi, o sujungus skirtingus ingridientus gausis pasakiškas naujos šeimos "skonis".
  5. Acto ir sodos sumaišymas - taip pat vienas iš ceremonijos variantų. Jis simbolizuoja dviejų cheminių elementų susijungimą. Šios reakciijos atgal sugrąžinti ir vėl atkurti cheminius elementus nebeįmanoma, kaip ir dviejų žmonių gyvenimų vėl atskirti lyg nieko nebūtų buvę. Na o cheminės reakcijos stebuklas reiškia laukiamą santuokos ypatingumą.

Žodžius smėlio ceremonijai rasite čia, o kaip pasigaminti smėlį pačiai - čia.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >