Parduotuve Planuok Pati

Sudėliok sakinį

Sudėliok sakinį

Sugalvokite, kokį sakinį dėliosite. Pasirinkite taip, kad raidžių būtų tiek, kiek yra žmonių arba galite kažkam duoti dvi raides: vieną į vieną ranką, kitą į kitą. Sakinys gali būti susijęs su šventės kaltininku, pavyzdžiui, jei tai krikštynos: "sveikiname XXX (krikštuko vardas)", jei vestuvės: "Linkime karštos meilės". Dabar belieka pasigaminti raides. Iš storesnio popieriaus iškirpkite norimas raides (darykite jas dideles, kad gerai matytųsi nuotraukose). Priklijuokite raidę iš blogosios pusės prie pagaliuko (tai gali būti medinis iešmelis arba plastmasinis šiaudelis). Klijuokite su permatoma lipnia juosta arba karštais klijais.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jei yra pakankamai žmonių, rungtį galite organizuoti kaip estafetę, kas greičiau sudėlios sakinį iš gautų raidžių ir paruošti po sakinį kiekvienai komandai.

Išdalinkite po raidę (gal kažkam po dvi raides) kiekvienam dalyviui. Duokite startą ir liepkite sustoti į eilę taip, kad iš jų laikomų raidžių gautųsi sakinys. Būtinai įamžinkite sakinį nuotraukose.

Jei šį žaidimą galvojate panaudoti vestuvėse, jis puikiai tiks žaisti su pulku gamtoje. Galite padaryti pamergių ir pabrolių komandas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >