Parduotuve Planuok Pati

Tarybinė moteris

Tarybinė moteris

Šiai temai svarbiausia susiorganizuoti tinkamą apsirengimą: iš mamų ar tetų pasiimkite kostiumėlius su petukais, batelius laivelius, klipsus. Būtinai suorganizuokite atitinkamą apsirengimą nuotakai. Gal rasite tinkamų rūbų padėvėtų rūbų parduotuvėse. Pasidarykite tų laikų šukuosenas: plaukus galite susisukti į kriauklę, papūsti plaukus priekyje, jei turite kirpčiukus, pasidarykite vadinamąjį "stogelį", kai kirpčiukai suveliami ir pakeliami šonu.

Nuotaką pagrobkite iš namų: nusiųskite vaikiną su rože ir tarybiniu atviruku, kuriame būtų kviečiama į šventę. Įsodinkite nuotaka į senovinę volgą. Padovanokite jai Spa centre masažą bei grožio procedūrų. Kol nuotaka gražinsis, palikite jai pasiskaityti Tarybinę moterį - žurnalą, kurį iš anksto sumaketuokite su nuotakos nuotrauka ant viršelio bei įvairiais senais straipsniais, patarimais apie šeimą bei santuokinį gyvenimą.

Pasigražinusią ir atsipalaidavusią nuotaką nuvežkite į šventės vietą - tarybinę valgyklą. Būtų šaunu jei maistui patiektų tų laikų patiekalus: silkę pataluose, burokėlių mišrainę ir panašiai. Galite važiuoti į Gruto parką. Tikrai bus į temą :). Patikrinkite ar nuotaka tinkama vedyboms - liepkite atlikti įvairias užduotis (užduočių sąrašas bus prisiregistravus). Šventei artėjant į pabaigą prisaikdinkit nuotaką bei įteikite dovanas atminimui. Dovanų idėjų taip pat rasite prisiregistravusi.


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >