Parduotuve Planuok Pati

Tortas - dovana - linkėjimams "įpakuoti"

Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams Tortas - dovana - linkėjimams

Šią idėją galite panaudoti įvairioms šventėms: gimtadieniui, jubiliejui, vestuvėms ar krikštynoms. Jums reikės pasiruošti torto dėžutes pagal pateiktą trafaretą ir jas dekoruoti. Kaip tai padarysite ir kokias priemones panaudosite - priklauso tik nuo Jūsų fantazijos. Na, o dabar pereikime prie dėžučių turinio Wink. Paruoškite gražias etiketes su trumputėmis žinutėmis, pavyzdžiui:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

 1. Linkiu mylinčios šidies šalia;
 2. Linkiu gerų naujienų;
 3. Linkiu žvalaus proto;
 4. Linkiu neįtikėtinos sėkmės;
 5. Linkiu ryškiaspalvių įspūdžių;
 6. Linkiu puikaus poilsio prie jūros;
 7. Linkiu šilumos;
 8. Linkiu krūvos pinigų.

Prie kiekvienos etiketės prisekite smulkmenėlę, simbolizuojančią palinkėjimą, pavyzdžiui:

 1. Širdutės;
 2. Žaisliukas – paukščiukas su laišku;
 3. Kavos pupelės;
 4. Lošimo kauliukai;
 5. Spalvoti pieštukai;
 6. Kriauklė;
 7. Mini megztukas;
 8. Banknotas (pinigai).

Šventės kaltininkui bus smagu atidarinėti dėžutes bei skaityti šiltus palinkėjimus. Galite liepti iš pradžių atspėti palinkėjimą, o tik tada perskaityti etiketę.

Vietoj torto galima naudoti ir dovanų maišiukus ar mažesnes dėžutes ir jas sudėti į didelę dėžę. Galite prisigalvoti įvairiausių, net ir šmaikščių smulkmenėlių bei palinkėjimų, pavyzdžiui, "sveikatos" - trejos devynerios buteliukas, "daug pinigų" - Tele Loto bilietas ir panašiai.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >