Parduotuve Planuok Pati

Tu mano saulytė

Tu mano saulytė pav.#2536 Tu mano saulytė pav.#2537 Tu mano saulytė pav.#2538 Tu mano saulytė pav.#2539 Tu mano saulytė pav.#2540 Tu mano saulytė pav.#2541 Tu mano saulytė pav.#2542

Juk yra tiek daug meilių žodelių, kuriais vadinate savo mažyli! Vienas iš jų ko gero "saulytė" ir visai nesvarbu, ar tai berniukas, ar mergaitė. Kodėl gi nesurengus krikštynų šia tema? Dominuos geltona spalva. Prie jos galite derinti baltą, mėlyną, rausvą ir kitą švelnią pastelinę spalvą. Dekoracijoms galite pasirinkti padaryti girliandą iš mažyčių vaikučio drabužėlių, pridėti minkštučių žaisliukų. Kuo daugiau vaikiškų, šiltų akcentų, tuo jaukiau. Iš popieriaus iškarpykite saulyčių, padarykite vaikučio vardo girliandą (kaip ją daryti rasite čia). Taip pat prie saulytės temos tiks ir vėjo malūnėliai. Padarykite jų didelių - tegu bus dekoracija linksmai fotosesijai.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Žaidimus taip pat parinkite tinkančius šiai temai: tegu seneliai pasako kuo daugiau meilių žodelių, tokių kaip "saulytė" savo anūkei, svečiai tegu padainuoja dainelių apie saulę (kad būtų linksmiau, liepkite padainuoti į burną prisidėjus ledinukų. Daugiau žaidimų rasite čia.

Šventės kulminacijai galite sukurti laužą, pasiruošti gintaro dulkių. Tegu svečiai meta po žiupsnelį ir pasako palinkėjimą krikštukui. Tai puikiai tiks šiai temai bei atrodys įspūdingai.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >