Parduotuve Planuok Pati

Tūtelė žiedlapiams

Tūtelė žiedlapiams pav.#261 Tūtelė žiedlapiams pav.#262 Tūtelė žiedlapiams pav.#263 Tūtelė žiedlapiams pav.#264 Tūtelė žiedlapiams pav.#265 Tūtelė žiedlapiams pav.#266 Tūtelė žiedlapiams pav.#267 Tūtelė žiedlapiams pav.#1878 Tūtelė žiedlapiams pav.#2771 Tūtelė žiedlapiams pav.#2772 Tūtelė žiedlapiams pav.#2773

Jums reikės kelių spalvų gražaus popieriaus, karštų klijų, juostelių, karoliukų, kriauklyčių ar kitų mielų niekučių, kuriais papuošite tuteles. Galimi du tūtelių darymo variantai: daryti jas iš ažūrinių servetėlių arba iš kietesnio popieriaus. Pirmuoju atveju jums tiesiog reiks susukti servetėlę į tūtelę. Į jos vidų patartina įdėti kietesnio popieriaus, kad tūtelė išlaikytų formą. Jei darysite tik iš popieriaus, pasinaudokite mūsų pateikta schema. Iš jos iškirpkite trafaretą, jį sulankstykite ir suklijuokite kraštą. Tūtelės ąseles suriškite kaspinėliu.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Dekoruoti tūteles galima labai įvairiai, viskas priklauso nuo to, kiek turite laiko, fantazijos ir kokių mielų dekoravimo priemonių. Jei vestuvės vyks prie jūros, galite dekoruoti kriauklytėmis, kurias priklijuokite karštais klijais. Galite tūtelės kraštelį papuošti karoliukais, iškarpyti gėlytes ir jas priklijuoti.

Į tūteles nebūtina dėti vien žiedlapius. Juos galite pakeisti iškarpytomis širdelėmis, mažais saldainiukais, spalvotais ryžiais. Jei turite mažylių, įtraukite ir juos į šį darbą.

Daugiau idėjų, kaip dekoruoti tūteles, galite rasti į Google vaizdų paiešką įvedusios žodžius "wedding petal cones".

Kūrybingo darbavimosi!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >