Parduotuve Planuok Pati

Užduočių dėžutė

Šis žaidimas tiks jei turite daugiau laiko gamtoje, o jaunieji nėra pagrobti fotografo. Paruoškite gražią dėžutę su kortelėmis, į kurią sudėkite įvairias trumputes užduotis jauniesiems. Tegu šie traukia užduotis ir jas po vieną įvykdo. Užduočių pavyzdžiai:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

  • nuo šiol savo mylimąją žmonelę pasižadu nešioti ant rankų kiekvieną dieną. Dabar visiems parodysiu, kaip lyg plunksnelę aš ją nešiosiu ir nunešiu tiek, kiek svočiutė lieps.
  • nuo šiol savo brangiausiąjį vyrelį atpažinsiu net tamsiausioje naktyje vos tik prie jo prisilietusi. Dabar visiems įrodysiu, kad nesupainiosiu savo mylimojo su niekuo kitu ir atpažinsiu jį iš nosies net kai mano akys užrištos.
  • nuo šiol savo saulytei kiekvieną dieną ausiu kurpaites ir nesupainiosiu jos mielos kojytės su kokia kita pasaulyje. Dabar visiems tai įrodysiu ir užrištomis akimis atpažinsiu savo mieliausiosios žmonelės pėdutę.
  • nuo šiol vienas kitam sakysim tik pačius mieliausius žodelius. Dabar visiems tai įrodysim ir penkias minutes nesustodami vienas kitam meiliai šnekėsim.
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >