Parduotuve Planuok Pati

Vaikučio laiškas būsimai mamytei

Vaikučio laiškas būsimai mamytei

Miela mamyte!

Šiandien pas mus atskrido gandrai. Jie neš vaikučius jų laukiantiems tėveliams. Gandrai dažnai atskrenda ir paima jau pasiruošusius vaikučius. Aš irgi jau pradedu po truputį ruoštis. Žinau, kaip stipriai tu manęs lauki, nerimauji, kada gi aš pagaliau atskrisiu. Todėl aš nusprendžiau parašyti tau laišką ir papasakoti, kaip mes, vaikučiai, čia gyvenam laukdami savo gandro. Miela mano mamyte! Tu nesijaudink, aš čia ne vienas, mūsų čia tūkstanciai, milijonai, nesuskaičiuosi. Ir visi laukia savo gandro. Kai kurie vaikeliai tokie nekantrūs, taip nori greitai atsidurti pas savo tėvelius ir vis klausia atskridusių gandrų, kada nuskraidins pas juos. Mes palydim tuos vaikelius ir tikimės, kad tėvai jų laukia. Visi čia žino, kad po kažkiek laiko visi vaikeliai atsidurs pas tėvelius, kurie jų lauks su nekantrumu.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Mamyte, tu esi tokia juokinga, tiki kažkokiais simboliais. Jau ir žinduką man paruošei. Nejau tu galvoji, kad aš noriu kažkokio žinduko?! Nors jis gražus, aš nesiginčyju. Iš tikrųjų aš jau seniai seniai išsirinkau būtent tave, mano mylima, pati geriausia, brangiausia mamyte. Ir ateisiu būtent pas tave. Jau labai greitai. Bet, jei tau taip lengviau, tai pirk žindukus, piešk antrą brūkšnelį teste, galbūt tai tikrai paspartins mūsų gandrą.

Mano mylima mamyte, tu tik nesijaudink, kai tik atsisėsiu ant gandro, iš karto tau telegramą - du brūkšnelius - išsiųsiu ir tu tada žinosi kurią datą manęs laukti. O taip mes dar su tavimi ultragarse pasimatysime, aš tau rankyte pamojuosiu ir tu tada būsi visiškai rami dėl manęs. O susitiksime ir apsikabinsime mes su tavimi pasimatymų namuose, ten paprastai visos mamos pasitinka savo vaikelius. Nors aš dar nieko nemokėsiu pasakyti, bet pažiūrėsiu į tavo švelnias akis ir tu suprasi, kaip stipriai AŠ TAVE MYLIU, MAMYTE. Iki greito pasimatymo!

Tavo vaikelis

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >