Parduotuve Planuok Pati

Velniūkštės ir angeliukė

Velniūkštės ir angeliukė

Šio mergvakario tema - velniūkštės, taigi, nusimato daug šėlionių ir išdaigų krėtimo. Visos mergvakario dalyvės turėtų apsirengti kaip velniūkštės - juodai, nusilakuoti raudonai nagus, galite ir ragiukus užsidėti ant galvos tokius nusipirkusios ar pasidariusios pačios ant lankelio plaukams (galima panaudoti ir plaukų juostą). Tuo tarpu būsima jaunoji šį kartą bus angeliukas, kurį bandysite išvesti iš doros kelio ir sugundyti paskutinėms linksmybėms bei šėlionėms. Pasiruoškite nuotakos drabužėlius: angelo sparnelius (tokius galima nusipirkti prekybos centruose ar vaikiškų prekių parduotuvėse), mini sijonėliu, aureole (šią padarykite pačios iš vielutės, papuoškite auksiniu blizgučiu).

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Visos merginos išsipuošusios sugužėkite pas nuotaką. Papuoškite jos kambarį vaikinų plakatais, iškarpomis iš žurnalų, atsineškite vaišių. Idėjų ką skanaus ir greito pasigaminti rasite skyrelyje Skanumynai. Perrenkite nuotaką. Patikrinkite ar ši bus tinkama žmona - pateikite užduotėlių, tokių kaip supjaustyti svogūną, įsiūti sagą su puodkėlėm pirštinėm (daugiau užduočių rasite prisiregistravusi). Liepkite perskaityti ir įvykdyti dešimt velniukių įsakymų:

  1. Šianakt neturėsi kitų draugių tik mus vienas
  2. Tarsi draugių vardus ir skambinsi esant reikalui, o ypač be reikalo
  3. Su draugėmis švęsi ne tik šiandien ir ne prasčiau nei šiandien
  4. Gerbsi ir mylėsi drauges kaip savo tėvą ir motiną
  5. Žvilgsniu žudysi visus sutiktus vaikinus
  6. Šėlsi ir paleistuvausi proporcingai suvartotam alkoholio kiekiui
  7. Pavogsi bent vieno vaikino širdį
  8. Nekalbėsi netiesos patikėdama draugėms savo paslaptis
  9. Negeisi svetimo vyro, nes jie ir taip šianakt visi bus tavo
  10. Negeisi svetimo turto, nes vyrai, neatsispyrę tavo žavesiui, jį patys klos tau po kojų

Įteikite nuotakai dovanėles. Padovanokite iš anksto paruoštą "velnių maldaknygę": knygutę, kurioje būtų surašytas scenarijus, užduotys, priesaika, priklijuota vyrų nuotraukų su komentarais, jūsų palinkėjimai. Pasilinksminimą namuose vainikuokite mergvakario tortu. Vakarėliui įsibėgėjus patraukite į klubą. Jame taip pat liepkite nuotakai padirbėti ir atlikti keletą užduotėlių: gauti vaikinų telefono numerius, įkalbėti vaikiną nupirkti kokteilį, užrašyti komplimentus ant marškinėlių (daugiau užduočių rasite prisijungusi).


Lapai spausdinimui
 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >