Parduotuve Planuok Pati

Viktorina LOTO

Iš anksto reikia pasiruošti didelį lapą. Jį suskirstyti langeliais pagal temas lapo viršuje (pvz. Jubiliato vaikystė; Skaičiai jubiliato gyvenime; Mėgstamiausi dalykai; Giminės istorija; Meilės reikalai). Iš viršaus žemyn surašyti klausimų numerius, o langeliuose atsakymus.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Klausimų pavyzdžiai:

Vaikystė: koks buvo mylimiausias žaislas, koks pirmas žodis, kaip vadinosi pirmoji mokykla, kelių metų pradėjo lankyti darželį, kokio ūgio/svorio gimė?

Skaičiai: kelių metų pradėjo vairuoti mašiną; kelintais metais pradėjo lankyti mokyklą; kokie paskutiniai keturi asmens kodo skaičiai (arba pirmi keturi kad būtų lengviau atsakyti); kokie dabartinės mašinos numeriai; kokie adreso skaičiai (namo, buto numeris).

Mėgstamiausi dalykai: koks mėgstamiausias patiekalas, koks gėrimas (alkoholinis gėrimas), mėgstamiausia muzika (muzikos stilius, dainininkas, daina), mėgstamiausias laisvalaiko praleidimas, mėgstamiausias posakis, svajonių automobilis.

Giminės istorija: kiek turi antros eilės pusseserių, kokia sesės gimimo data, kiek metų dabar yra jubiliato tėčiui, koks buvo prosenelio vardas, kokia mamos mergautinė pavardė.

Meilės reikalai: kelių metų pirmą kartą įsimylėjo? Koks pirmosios meilės vardas? Koks paskutinės meilės vardas? Kas yra mylimiausia aktorė (dainininkė, politikė...)? Ką romantiškiausio yra padaręs?

Ant kiekvieno atsakymo užklijuoti lapelį, kad šis atsidarytų lyg langelis arba nusiplėštų. Lapeliai uždengs atsakymus, o ant jų viršaus užrašyti prizai už teisingą atsakymą (pvz. Krištolo taurės šampanui (iš tiesų vienkartiniai puodeliai) ir pan.).

Žaidėjai paeiliui renkasi langelį iš įvairių kategorijų ir bando atsakyti į klausimą. Žaidėjui neatsakius, atsakymai priimami „ iš salės“. Atsakęs laimi prizą.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >