Parduotuve Planuok Pati

Žaidimų rinkinys patiems mažiausiems

Žaidimų rinkinys patiems mažiausiems pav.#4642 Žaidimų rinkinys patiems mažiausiems pav.#4643 Žaidimų rinkinys patiems mažiausiems pav.#4644 Žaidimų rinkinys patiems mažiausiems pav.#4645 Žaidimų rinkinys patiems mažiausiems pav.#4646 Žaidimų rinkinys patiems mažiausiems pav.#4647

Jei vaikučiai dar nevaikšto, patieskite takelį iš burbulinės plėvelės. Kraštus priklijuokite lipnia juosta prie grindų. Leiskite vaikams ropoti, tyrinėti ir sprogdinti burbuliukus.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Padarykite blyną iš modelino. Į jį sukiškite storus makaronus. Na o į juos duokite vaikučiams bandyti įdėti plonesnius makaronus arba šiaudelius.

Į uždarus maišelius įdėkite vaikams spalvotos košės. Tegu čiupinėja, maigo, maišo.

Šiek tiek didesniems ant grindų nutieskite kelių spalvų linijas (kad ir iš lipnios juostelės). Duokite šiaudelius ir mažyčių kamuoliukų (pompoms). Tegu pučia ir pūsdami ridena kamuoliukus.

Paruoškite spalvotas tūbeles, dėžutę su spalvotais pompoms ir pincetų. Tegu sudeda į atitinkamas spalvas. Mažesniems galite analogiškai padaryti žaidimą su plastmasiniais kamuoliukais (juos naudoja kamuoliukų baseinui) ir storesniais vamzdžiais (galite tiesiog susukti iš spalvoto popieriaus ir priklijuoti).

Duokite vaikučiams kiaušinių dėklus. Į juos pridėkite kamuoliukų. Duokite šaukštus. Taisyklių aiškinti net nereiks, jie tikrai ras ką veikti Wink.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >