Parduotuve Planuok Pati

Žvakidžių dekoravimas

Žvakidžių dekoravimas pav.#247 Žvakidžių dekoravimas pav.#1511 Žvakidžių dekoravimas pav.#1512 Žvakidžių dekoravimas pav.#1513 Žvakidžių dekoravimas pav.#1877

Jums reikės karštų klijų, fantazijos ir įvairių dekoravimui tinkamų smulkmenėlių. Priklausomai nuo šventės temos, tai gali būti kriauklytės, gyvos gėlės, medžiagos skautelės, karoliukai, nėriniai, virvelės ir kita. Taip pat reiks indų, kurie atstos žvakides. Vėlgi galite panaudoti tai, ką turite namuose, pavyzdžiui įvairių dydžių stiklainius arba taures. Pasitelkite savo fantaziją ir papuoškite jas. Nuotraukoje galite pamatyti keletą idėjų, kaip priklijuoti kriaukleles, tiulį, nėrinius, karoliukus ir panašiai.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Jei Jūsų šventės tema - žalia spalva, vietoj žvakidžių galite panaudoti žalius obuolius. Tiesiog išskaptuokite juos ir į vidų įstatykite žvakutes.

Kaip žvakides galite panaudoti ir graikinių riešutų kevalus. Į juos įstatykite žvakių degiklius ir užpilkite karštu vašku. Leiskite atvėsti. Žvakės paruoštos. Dekoruodama šventę tokias žvakides dėkite atsargiai, kad stabiliai stovėtų ant pagrindo.

Sėkmės!

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >