Parduotuve

Jubiliejus

Laukia ne šiaip gimtadienis, o jubiliejus? Norisi, kad ši šventė būtų ypatinga, juk susirinks nemažai giminių ir draugų. Atsidūrei kaip tik ten, kur reikia! Prisiregistruok ir rasi viską, ko reikia nepamirštamam jubiliejuj suorganizuoti: šventinių tostų, scenarijų, idėjų dovanoms, žaidimų, pasiūlymų, kur atšvęsti jubiliejų, specialistų patarimų ir dar daugiau! Galėsi planuoti jubiliejaus biudžetą, peržvelgti tau aktualius skelbimus, akcijas bei taip sutaupyti rengiant šventę.

Ieškok idėjų šventei

Pritrūkai idėjų šventei? Nežinai nuo ko pradėti? Išbandyk specialiai tau sukurtą paiešką. Mes taupome tavo laiką ir pateikiame būtent tuos žaidimus, scenarijus, mielus šventės niekučius, kurie tau labiausiai tinka. Užsiregistruok ir nepraleisi nei vienos su tavo švente susijusios naujienos.

Susikurk šventės žemėlapį

Ruošiesi vestuvėms, krikštynoms, mergvakariui, jubiliejui ar kitai šventei? Tau reiks išsirinkti šventės vietą, apsipirkti, apsilankyti pas kosmetologą, kirpėją, galbūt išsinuomoti drabužius ar užsisakyti bažnyčią. Specialiai tau sukurta paieška padės sutaupyti laiko važinėjant. Išsirink tau tinkamiausias vietas neišeidama iš namų.

Klausk specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.