Parduotuve

Krikštynos

Susilaukėte gandrų, o gal jus pakvietė būti krikšto tėvais? Krikštynos - ypatinga šventė, naujo žmogučio tapimas krikščioniu bei pristatymas giminei, todėl norisi, kad ši diena būtų įsimintina. Daugybę idėjų bei pasiūlymų, kaip surengti krikštynas rasi čia. Prisiregistruok. Įsitikinsi, kad krikštynų organizavimas bus malonus rūpestis. Čia rasi krikštynų scenarijų, papročių, žaidimų, burtų, idėjų dovanėlėms ir dar daugiau.

Ieškok idėjų šventei

Pritrūkai idėjų šventei? Nežinai nuo ko pradėti? Išbandyk specialiai tau sukurtą paiešką. Mes taupome tavo laiką ir pateikiame būtent tuos žaidimus, scenarijus, mielus šventės niekučius, kurie tau labiausiai tinka. Užsiregistruok ir nepraleisi nei vienos su tavo švente susijusios naujienos.

Susikurk šventės žemėlapį

Ruošiesi vestuvėms, krikštynoms, mergvakariui, jubiliejui ar kitai šventei? Tau reiks išsirinkti šventės vietą, apsipirkti, apsilankyti pas kosmetologą, kirpėją, galbūt išsinuomoti drabužius ar užsisakyti bažnyčią. Specialiai tau sukurta paieška padės sutaupyti laiko važinėjant. Išsirink tau tinkamiausias vietas neišeidama iš namų.

Klausk specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.