Parduotuve

Mergvakaris

Greitai tavo geriausios draugės mergvakaris? Darbų tiek daug, kad net nežinai nuo ko pradėti, o norisi suruošti ypatingą šventę? Atsidūrei kaip tik ten kur reikia! Prisiregistruok! Šventės planavimas taps ne galvos skausmu, o malonumu. Savo aplinkoje rasi mergvakario darbų planą, galėsi paskirstyti darbus kitoms šventės dalyvėms, planuoti biudžetą. Pasinaudok patogia žaidimų, scenarijų, šventės vietos ir kitų, mergvakariui reikalingų smulkmenų paieška, konsultuokis su mūsų specialistais, peržvelk akcijas bei tau aktualius skelbimus ir dar daugiau...Tik prisiregistravus galėsi išsirinkti ir atsispausdinti mūsų dizainerių sukurtą mergvakario priesaiką.

Ieškok idėjų šventei

Pritrūkai idėjų šventei? Nežinai nuo ko pradėti? Išbandyk specialiai tau sukurtą paiešką. Mes taupome tavo laiką ir pateikiame būtent tuos žaidimus, scenarijus, mielus šventės niekučius, kurie tau labiausiai tinka. Užsiregistruok ir nepraleisi nei vienos su tavo švente susijusios naujienos.

Susikurk šventės žemėlapį

Ruošiesi vestuvėms, krikštynoms, mergvakariui, jubiliejui ar kitai šventei? Tau reiks išsirinkti šventės vietą, apsipirkti, apsilankyti pas kosmetologą, kirpėją, galbūt išsinuomoti drabužius ar užsisakyti bažnyčią. Specialiai tau sukurta paieška padės sutaupyti laiko važinėjant. Išsirink tau tinkamiausias vietas neišeidama iš namų.

Klausk specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.