Parduotuve

Vestuvės

Sveikiname nuostabios šventės, vestuvių, proga! Kad ji praeitų be nemalonių netikėtumų bei nebūtų užmirštos net menkiausios smulkmenos, pasinaudok Tau sukurta aplinka vestuvėms organizuoti. Prisiregistruok ir galėsi naudotis vestuvių darbų sąrašu, paskirstyti vestuvių užduotis atsakingiems asmenims, planuoti bei sekti vestuvių biudžetą, peržvelgti bažnyčias, drabužių nuomos, šventės vietas pagal tau rūpimus paieškos kriterijus, konsultuotis su specialistais, skaityti Tau aktualius skelbimus, išbandyti mūsų siūlomus rankdarbius, papuošiančius tavo šventę bei suteiksiančius jai jaukumo. Tik prisiregistravusi galėsi išsirinkti ir atsispausdinti mūsų dizainerių sukurtus vestuvinius pakvietimus svečiams.

Ieškok idėjų šventei

Pritrūkai idėjų šventei? Nežinai nuo ko pradėti? Išbandyk specialiai tau sukurtą paiešką. Mes taupome tavo laiką ir pateikiame būtent tuos žaidimus, scenarijus, mielus šventės niekučius, kurie tau labiausiai tinka. Užsiregistruok ir nepraleisi nei vienos su tavo švente susijusios naujienos.

Susikurk šventės žemėlapį

Ruošiesi vestuvėms, krikštynoms, mergvakariui, jubiliejui ar kitai šventei? Tau reiks išsirinkti šventės vietą, apsipirkti, apsilankyti pas kosmetologą, kirpėją, galbūt išsinuomoti drabužius ar užsisakyti bažnyčią. Specialiai tau sukurta paieška padės sutaupyti laiko važinėjant. Išsirink tau tinkamiausias vietas neišeidama iš namų.

Klausk specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.