Parduotuve Planuok Pati

Auksinių vestuvių scenarijus

Auksinių vestuvių scenarijus

Žemiau pateikiamas planas, kaip gali būti organizuojamas auksinių vestuvių paminėjimas:

(1) Sukaktuvininkų išlydėjimas iš namų. Tradiciškai šio išlydėjimo metu sukaktuvininkams užrišamos juostos, pažyminčios garbingą - 50 santuokos metų jubiliejų. Taip pat vyrui galima įteikti lazdą - valdžios, ramsčio likusiam gyvenimui simbolį. Paprastai dovanojamos auksinės ar paauksuotos dovanos. Visi važiuoja į bažnyčią. Bažnyčioje atnaujinami sukaktuvininkų įžadai vienas kitam.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

(2) Po ceremonijos bažnyčioje sveikinimo žodžiai. Visi pakviečiami į pokylio salę.

(3) Salėje vaikai laukia sutikdami tėvus su duona, druska ir vandeniu. Po sutikimo duodama laiko visiems įsikurti. Pakviečiami prie stalo.

(4) Pokylis pradedamas pirmuoju tostu už sukaktuvininkus. Pavyzdžiui,

Rodos taip neseniai abu sėdėjote brangių žmonių apsuptyje nužengę pirmą žingsnį gyvenimo kartu keliu. Tas kvapą gniaužiantis širdžių apsvaigusių iš meilės pulsas. Ir pažadas amžinos aistros vienas kitam. Ir sieloje nesutelpantis jausmas – meilė. Tada gerai dar nežinojote kas ji tokia. Ar pamenat? Visa tai nurimo. O ir atsakymas - kas meilė gi yra - per penkiasdešimt metų išsigrynino. Išminties pilnas žvilgsnis švelniai byloja, meilė yra, kas liko įsimylėjimo liepsnoms nutilus. Tai kartu menas ir didžiulė Lemties deivės dovana. Meilė tai vyro ir žmonos gyvenimų lyg dviejų medžių, augančių greta, šaknų susipynimas. Jūs turit tai. Laikui skaičiuojant vasaras ir vėl žiemas, medžiai vienas šalia kito auga, žydi... Žiedams nukritus, meile tampa suvokimas, kad šių medžių neatskirsi daugiau niekaip ir daugiau niekada. Ir štai galiausiai jūsų šaknims taip tarpusavyje susipynus, iš dviejų medžių virtote vienu, dviem ištakiais kamienais iš vienų, bendrų šaknų.

Mielieji, kviečiu visus sudainuoti Ilgiausių metų ponams ... ir .....

(5) Sukaktuvininkams įteikiamas santuokos jubiliejų liudijantis dokumentas.

(6) Išrenkami stalo komendantai ir kita pokylio valdžia.

(7) Šeimos židinys, kurį atneša vaikai kaip pagarbos, tėvų pavyzdžio pripažinimo ženklą.

(8) Sukaktuvininkai pakviečiami valso šokiui:

Mielieji, įsiklausykite į šiuos muzikos garsus. Ar prisimenate, kaip jie skambėjo lygiai prieš penkiasdešimt metų? Tas nuostabus jausmas, kai pirmą kartą sukiesi mylimojo glėby, jūs abu meilės sparnų apgaubti. Tik jo akys... Tik jos akys... Ir svaiginanti muzika. Alfonsai, paimkit savo mylimą žmoną už rankos ir kaip tada, vestuvių naktį, pasinerkite abu į svaiginantį valso muzikos sūkurį. Te jūsų širdys ir vėl spurda, lyg paukščiai bendram skrydžiui ištiesę sparnus.

(9) Šokis su vaikais - simbolinis šokis, reiškiantis, kad vaikai perėmė tėvų šeimos pavyzdį, tėvų šeimos aukuro ugnį.

(10) Antrojo susėdimo metu svečiai sveikina sukaktuvininkus, dalinamasi prisiminimais apie sukaktuvininkų darnų gyvenimą kartu.

(11) Šventės kulminacija. Galima numatyti ėjimą į lauką ir fejerverkus, Led balionus, žibintus, laužą ir gintaro dulkes ar dar kitą ypatingą programą. Geriamas šampanas. Tostas vidurnakčiui, kurį skaito sukaktuvininkai kaip meilės liudyjimą vienas kitam.

(12) Pjaunamas sukaktuvininkų tortas.

(13) Trečiojo užsėdimo metu žaidžiami žaidimai.

(14) Šventė užbaigiama, padėkojama susirinkusiems svečiams.

Jei norite užsisakyti pilną auksinių vestuvių scenarijų, susisiekite el. paštu [email protected].

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >