Parduotuve Planuok Pati

Girliandos - dekoracija vestuvėms

Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1131 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1132 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1133 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1134 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1135 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1136 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1137 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1138 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1139 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1140 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1141 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1142 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1143 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1144 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1145 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1146 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1147 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1152 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1153 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1154 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1180 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1181 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1182 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1183 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1272 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1273 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1274 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1275 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1276 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1875 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#1876 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#2119 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#2120 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#2123 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#2444 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#2909 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#2910 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#2911 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#5156 Girliandos - dekoracija vestuvėms pav.#5535

Jei šventės vietą planuojate puošti pati, pagalvokite apie girliandas. Net jei puoš dekoratorė, galbūt kartu išsirinksite tokį papuošimą. Jas galima dėti įvairiausių tipų ir įvairiausiose vietose. Girlianda galite papuošti sieną, prie kurios planuojate daryti fotosesiją, pavyzdžiui, priimti dovanas iš svečių. Jomis gali būti papuoštas saldus stalas. Gali nereikėti nieko įmantraus, tiesiog pakabinkite užrašą iš dekoratyvių popierinių raidžių "Saldūs niekučiai", "Smaližiaus kampelis", "Širdelei apsalti", "Skanumėliai" ar Jūsų sugalvotą variantą. Jei darote alaus barą ar stalą, čia taip pat galite pakabinti užrašą. Girlianda gali būti prikabinta prie staltiesės ties jaunųjų sėdėjimo vieta. Jomis galite papuošti lubas, terasą. Jei planuojate fotografuotis gamtoje, galite papuošti medžius. Net bažnyčioje galite pakabinti girliandą, sujungiančią suolus ir taip dekoruoti praėjimą iki altoriaus. Pasižiūrėkite nuotraukas, Jums tikrai turėtų kilti daugiau minčių. Pasidaryti šiuos papuošimus gan paprasta. Tereikia gražaus popieriaus, žirklių ir virvelės, ant kurios suversite karpinius. Būkite kūrybinga.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Girlianda iš origami paukštukų - ją pasidaryti gan paprasta, tiesiog reikia vieną ar kelis vakarus prisėsti ir išsilankstyti paukščiukus. Įveskite į google paiešką "origami crane tutorial" ir rasite, kaip juos pasidaryti. Štai vienas iš daugybės video.

Girlianda iš Pom poms (burbulų)- galimi įvairūs variantai: sukabinti Pom Poms ant įvairių ilgių virvelių, parinkti įvairių dydžių, spalvų burbulus, pamaišyti burbulus su kristaliukais, plunksnom, kriauklėm... Tiesiog pagalvokite, kas Jums gražu bei kokių dekoracijų turite, kad nereiktų papildomai išlaidauti. Pom Poms pasidaryti galite taip. Vietoj jų burbulus galite daryti ir kitu principu, pavyzdžiui iš siūlų ar virvelių, naudojant kusudama techniką, smulkias gėlytes, tūteles.

Saldumynų girlianda - ja galite dekoruoti saldų stalą. Kodėl nesuvėrus ant dekoratyvios virvutės zefyriukų, meduoliukų, sausainių.

Girlianda iš ažūrinių servetėlių - jai pasidaryti nereikės įdėti daug darbo ir laiko. Tiesiog išsirinkite gražias servetėles, galbūt net kelių dydžių bei formų. Būtų puiku, jei rastumėte širdelės formos servetėlių. Belieka dailiai suverti ant plonytės virvelės, jei norite, įpinti smulkių lempučių girliandą ir darbas baigtas. Kaip pasigaminti girliandą rasite čia.

Girlianda iš snaigių - jei mokate gražiai karpyti, tokia girlianda atrodys tikrai gaiviai, ypač karštą vasaros dieną. Jūs su balta suknele tarp baltų snaigių - puiki nuotrauka vestuviniam albumui. Idėjų, kaip gražiai iškarpyti snaiges galite rasti į paiešką įvedusi žodžius "snowflake tutorial".

Girlianda iš nuotraukų - jei norite žaismingos girliandos, galite ant virvutės su skalbinių segtukais prisegti savo bei jaunikio nuotraukų. Gal darėte priešvestuvinę fotosesiją? Kodėl šių nuotraukų neparodžius svečiams? Arba galite jomis papasakoti savo susipažinimo istoriją.

Girlianda iš naujametinių žaisliukų - kodėl gi nepanaudojus girliandoms naujametinių žaisliukų? Atrodys tikrai originaliai ir puošniai.

Girlianda iš raktelių - tarp popierinių dekoracijų įmaišykite raktelių, sukabintų ant virvučių. Tai būtų lyg simbolis, jog kažkas rado raktą į Jūsų širdį. Visa tai atrodys gražiai ir originaliai nuotraukose.

Girlianda iš audinio - galite panaudoti gražaus audinio juosteles, jas tiesiog paraukite. Tokias dekoracijas kabinkite lauke, kad galėtų plaikstytis vėjyje.

Svečių padaryta girlianda iš palinkėjimų - jums tereikia ištiesti virvelę, paruošti staliuką, ant kurio būtų padėta rašiklių ir iš popieriaus iškarpytų figūrėlių, ant kurių būtų užrištos virvelės. Tegu svečias parašo palinkėjimą, o tada prikabina jį prie virvės. Iškarpyti galite bet ką, kas tiks Jūsų šventei: drugelius, balandžius, jaunųjų siluetus, širdeles... Vietoj virvelių galite naudoti skalbinių segtukus, kuriais svečiai tegu prisega palinkėjimą.

Girlianda iš gyvų gėlių - parinkite sezoninių, ilgai nevystančių gėlių žiedų ir juos suverkite ant dekoratyvių juostelių. Galite pasiteirauti floristės, kad ši patartų kaip ilgiau išlaikyti gėles, gal kotelius įdėti į specialius piltuvėlius su vandeniu. Taip pat galite panaudoti gėles - sausučius, rugių, kviečių varpas.

Girlianda iš skėčių - tokia girlianda atrodo iš tiesų įspūdingai. Pasirūpinkite, kad skėčiai lengvai užsikabintų ir nusikabintų. Juos galėsite panaudoti fotosesijai, o šiai pasibaigus, tiesiog sukabinti, kad puoštų šventės vietą.

Girlianda iš veltinio - tokią girliandą pasigaminti visai paprasta. Jums tereikia norimos spalvos veltinio medžiagos, juostelių, kitų dekoro priemonių, pavyzdžiui, karoliukų. Pasirinkite norimą trafaretą, išsikirpkite, dailiai suverkite ant juostelių ir turėsite gražią šventės puošmeną. Internete rasite ne tik norimų trafaretų, bet ir instrukcijų, kaip pasigaminti veltinio gėles ar kitas dekoracijas. Tiesiog į paiešką įveskite "velvet rose tutorial", "velvet flower tutorial".

Girlianda iš milžiniškų popierinių gėlių - tokia girlianda atrodo išties įspūdingai, o jos pagaminimas paprastesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia visą grožį suteikia gėlių dydis, o kad jos nėra tobulos - ne taip svarbu. Patarimų, ką ir kaip daryti, rasite čia.

Girlianda iš popierinių gėlyčių. Iš popieriaus iškarpykite kuo daugiau popierinių gėlyčių pailgais lapeliais. Perverkite jas siūlu ir suformuokite girliandą ar užsklandą iš tokių žiedų.

Daugiau idėjų rasite į google vaizdų paiešką įvedusi žodžius "wedding garland", "свадебные гирлянды".

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >