Parduotuve Planuok Pati

Idėjos stalo kortelėms

Idėjos stalo kortelėms pav.#5472 Idėjos stalo kortelėms pav.#5473 Idėjos stalo kortelėms pav.#5474 Idėjos stalo kortelėms pav.#5475 Idėjos stalo kortelėms pav.#5476 Idėjos stalo kortelėms pav.#5477 Idėjos stalo kortelėms pav.#5478 Idėjos stalo kortelėms pav.#5479 Idėjos stalo kortelėms pav.#5480 Idėjos stalo kortelėms pav.#5481 Idėjos stalo kortelėms pav.#5482 Idėjos stalo kortelėms pav.#5483 Idėjos stalo kortelėms pav.#5484 Idėjos stalo kortelėms pav.#5485 Idėjos stalo kortelėms pav.#5486

AKCIJOS:

Dažnai organizuojat šventę patariama sudaryti svečių sėdėjimo planą. Stalo kortelės - nedidelės kortelės, ant kurių nurodyta, kuris svečias kur turėtų sėsti, ne tik padės išvengti svečių pasimetimo ir bereikalingų "kamščių" prie stalo, bet ir taps gražiu šventės dekoro akcentu. Kaip jūs organizuosite sėdėjimo planą - jūsų pasirinkimas. Galite tik nurodyti staliuką, prie kurio turėtų susėsti svečiai (esant susodinimui prie mažesnių apvalių staliukų), o vietą svečias pasirenka pats. Galite nurodyti ir konkrečią vietą. Žemiau pateikiamos originalios idėjos, kaip būtų galima vizualizuoti svečių susodinimo planą, o kartu ir nustebinti svečius originalumu (kiekvieną punktą atitinka nuotrauka).

Rekomenduojame Jūsų šventei:

 1. Saldainis, kuris pats savaime yra dekoratvyvus. Prie jo tiesiog priderinami popieriniai sparneliai su svečio vardu.
 2. Kortelės sudėtos į rąsto įpjovas. Kortelėse nurodytas tik staliukas, vietą arba svečias pasirenka pats arba randa pažymėtą ant nurodyto staliuko.
 3. Kortelės su rugių varpomis - tinka tiek tik staliukui nurodyti, tiek ir konkrečiai vietai nurodyti. Varpos turėtų būti specialios dekoratyvinės, o ne mūsų laukuose augančios.
 4. Kortelė su gėrimo stikliuku - tokia tinka tik tokiu atveju, jei žinote, kad jūsų svečiai nepalaikys iš karto patiekto alkoholio įžeidimu.
 5. Stalo kortelė - stalo įrankių laikiklis. Ant jos galima surašyti ne tik vardą, bet ir vakaro meniu arba tiesiog gražų palinkėjimą, padėką svečiui, kad atėjo.
 6. Labai paprasta, tačiau elegantiška kortelė - širdelė, padaryta tiesiog atitinkamai sulenkus dvi storesnio popieriaus juosteles.
 7. Kusudama gėlytė. Origami principu išlankstytos figūrėlės gali tapti gražiu stalo akcentu, o kartu ir kortele.
 8. Staliukai gali būti numeruojami ne numeriu, o nurodoma jūsų stalo gėlė. Tokiu atveju galite netgi svečiams palikti po atitinkamos gėlės žiedą, kad šie, nuėję prie stalo, žiedą pamerktų į vazą.
 9. Jei tai tiktų jūsų šventės temai, susėdimo planą galite pateikti ant rato. Prie stipinų tiesiog prisekite vardus su stalo numeriais segtukais.
 10. Ant taurės užtupdytas balandis, drugelis ar kitas karpinys - taip pat gali būti daili alternatyva stalo kortelėms.
 11. Vietoj tradicinio popieriaus stalo kortelėms galima panaudoti medžio lapus. Juos tiesiog reiktų nupurkšti dažais ir markeriu parašyti vardą.
 12. Jei jūsų šventė jūros tema, paruoškite indą su smėliuku ir mažyčius buteliukus. Tegu kiekvienas randa "jūros į krantą išplautą buteliuką" su savo vardu.
 13. Labai paprasta, bet elegantiška dekoracija - juostelės su vardais, kurių abu galai užriesti ir perlenktos per pusę - taip jos suformuoja tarsi širdelę.
 14. Origami širdelės, sukabintos ant virvelės - dar vienas būdas svečiams parodyti, kur jie turėtų ieškoti savo vietos.
 15. Plunksnele dekoruotos kortelės - vėlgi gan paprasta, bet dailu.

Idėjų, kaip sunumeruoti staliukus rasite čia http://www.planuokpati.lt/straipsniai/perziura/vestuviniu-staliuku-numeravimas.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >