Parduotuve Planuok Pati

Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms

Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1157 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1158 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1159 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1160 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1161 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1162 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1163 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1164 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1165 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1166 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1167 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1168 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1169 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1170 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1171 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1172 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1173 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1184 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1419 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1420 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1421 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1422 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1423 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#1424 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#2122 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#2201 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#2447 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#2882 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#2883 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#2884 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#3565 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#4124 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#4370 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#4814 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#4815 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#4816 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#4845 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#5145 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#5285 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#5356 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#5702 Idėjos vestuvinės fotosesijos dekoracijoms pav.#5847

Žinoma, kad nuotraukose svarbiausia nuotaka ir jaunikis, o geras fotografas padarys gražias nuotraukas bet kur, tačiau kartais įdomios detalės padeda sukurti tinkamą nuotaiką, palengvina darbą prieš objektyvą, ypač kai modeliai, t.y. jaunieji, nėra profesionalūs pozuotojai prieš kameras. Taigi, keletas idėjų:

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Skėčiai - tai ne tik praktiškas daiktas, kuris pravers neprognozuojamos lietuviškos vasaros metu, bet ir puiki dekoracija. Jaunoji gali naudoti dailų baltą skėtį, nėriniuotą, nertą. Spalvotais skėčiais galite aprūpinti visas pulko poras. Galite panaudoti japoniškus geišos stiliaus skėčius. Derinkite prie savo vestuvių temos bei apsirengimo. Gražiai ir originaliai atrodo iš skėčių sukomponuota sienelė, kuri taps originaliu fonu fotosesijai (pavyzdžiui, su svečiais šiems įteikiant dovanas). Prie skėčių nepamirškite ir žaismingų botų.

Vėjo malūnėliai - juos pasidaryti labai paprasta (instrukcijas rasite čia). Kuo didesni vėjo malūnėliai, tuo įspūdingiau atrodo nuotraukose. Fotosesijai galite pasidaryti malūnėlių visam pulkui. Galite suorganizuoti tokias nuotraukas ir su svečiais. Jei planuojate vėjo malūnėlius naudoti fotosesijai, galite pagalvoti apie jų panaudojimą ir dekoruojant saldų ar alaus stalą.

Romantiška, provanso stiliumi įrengta foto vieta - jums reikės gėlių, senovinės žvakidės, kėdės, galima panaudoti senovinį lagaminą, dailų žibintą, narvelį... Tinka įvairūs provanso stilių įkūnijantys daiktai. Sukurkit mini sceną, kurioje galėsite vaidinti, o fotografas - fotografuoti. Pagalvokite, ar norite vaidinti vakarienę, romantišką pasimatymą, ruošimąsi kelionei ar kažkokią kitą sceną bei atitinkamai parinkite daiktus. Jų galite rasti nuomoti specialiose dekoro paslaugas teikiančiose parduotuvėse bei internete. Jei planuojate vintažinio stiliaus (senovinio) vestuves, įsirenkite fotosesijos vietą, atitinkančią šią temą.

Veidrodžiai, rėmai - juos galite tiesiog laikyti, galite sukabinti ant virvelių, kad šie kabotų ir sudarytų foną. Tokia dekoracija įdomiai atrodo gamtoje, lauke. Naudokite veidrodžius ir rėmus netradiciškai, kitoje aplinkoje, kitaip ir gausite įdomių nuotraukų. Priklausomai nuo pasirinkto rėmo, jos gali būti romantiškos arba su humoro kruopele.

Didelės dekoracijos iš popieriaus/kartono - gal Jūsų vestuvių tema "Žvaigždės". Jei planuojate žvaigždučių paberti ant tako einant link altoriaus, jomis dekoruoti bažnyčią, duoti svečiams berti mažytes žvaigždutes Jums išėjus iš Rotušės, galite ir fotosesijai panaudoti šį motyvą. Tiesiog pasigaminkite didelių kabančių žvaigždžių, mėnulį ir pozuokite prieš objektyvą. Svečiams taip pat turėtų patikti tokia dekoracija. Vietoj žvaigždžių galite pasidaryti didelius balandžius, drugelius ar bet ką kitką, kas atitinka Jūsų vestuvių temą. Svarbu, kad dekoracijos būtų didelės ir gerai pritvirtintos, tada tikrai paliks įspūdį.

Ūsai, lūpos, akiniai - tai dekoracijos linksmai fotosesijai. Puikiai tinka gamtoje su pulku, bet taip pat būtų linksma taip nusifotografuoti su svečiais. Kaip pasidaryti tokių dekoracijų, rasite čia.

3D gėlių siena - ji atrodo iš tiesų įspūdingai. Kaip pasidaryti tokias gėles pačiai, rasite čia. Prie tokios sienos galite fotografuotis priimdami dovanas iš svečių.

Balionai - iš jų galima padaryti įvairiausių dekoracijų, sukurti norimą nuotaiką nuo šmaikščios ir žaismingos pasirenkant spalvotus balionus, iki romantiškos - fotosesijai naudojant baltus ar auksinius/sidabrinius balionus. Jie tiks tiek šventės vietoje, tiek gamtoje, tiek prie rotušės ar bažnyčios.

Dideli spalvoti ledinukai - norite šiek tiek vaikiškos, valiūkiškos fotosesijos, kodėl dekoracijoms nepasirinkus vaikystę primenančių, žaismingų dekoracijų. Ledinukai tam puikiai tiks. Jie bus ne tik linksma dekoracija, bet ir skania dovanėle poroms.

Žvakės, žibintai - jie neabejotinai sukurs romantiškos fotosesijos nuotaiką. Norėdama tokios fotosesijos pasitarkite su fotografu dėl jos laiko, kad matytųsi ir švieselės, ir jūs patys.

Įvairios girliandos - jos neabejotinai ne tik papuoš šventės vietą, bet ir sukurs atitinkamą originalų foną nuotraukoms. Įvairių girliandų idėjų galite rasti čia. Girliandos gražiai atrodo naudojamos gamtoje. Žaismingai atrodo miniatiūrinės girliandos, kurias laiko jaunieji rankose, pavyzdžiui, santuokos data, bendra pavardė ar kažkoks Jums reikšmingas žodis.

Laikrodžių siena - labai originali dekoracija. Žinoma, jums nereikia jų tiek daug susipirkti. Tiesiog pasiskolinkite vestuvėms iš artimųjų, juk ne vieno namuose yra sieninių laikrodžių. Belieka juos gražiai sukabinti ant rėmo.

Nuotraukos - atsirinkite Jums svarbių nuotraukų, pavyzdžiui, kiekvieno iš Jūsų tėvų vestuvių nuotraukas. Laikykite jas rankose, tegu padaro Jūsų nuotrauką taip, kad matytųsi ir tėvų vestuvės. Taip pat galite laikyti savo mažiukų nuotraukas.

Nuotrauka-rėmas - iš storo popieriaus ar kartono pasiruoškite dekoraciją - momentinės nuotraukos rėmą, ant kurio galite užrašyti vestuvių datą, Jums svarbias ar šmaikščias mintis. Laikydami tokią dekoraciją galite nusifotografuoti ne tik Jūs, bet ir svečiai.

Kortelės su užrašais - pasiruoškite iš anksto gražių kortelių su užrašais, pavyzdžiui, jaunikis laiko užrašą "aš pavogiau jos širdį", o jaunoji "todėl aš pavogiau jo pavardę" arba jaunikis laiko užrašą "mūsų širdys", o jaunoji "plaka vienu ritmu". Galite prigalvoti sakinukų, kuriuos laikytų ir Jūsų pulkas.

Įvairios sienos, širmos - pasiruoškite iš anksto sieną, dekoruotą, pavyzdžiui gyvomis gėlėmis, tapetais ar karpiniais, kaspinėliais ir panašiai.

Vaikai - taip, taip, jūs perskaitėte teisingai. Jie papuoš bet kokią nuotrauką Wink. Tiesiog pagalvokite, kaip juos "įkomponuoti". Pavyzdžiui, laiko nuotraukos rėmą, skėtį, po kuriuo esate Jūs, gal tiesiog dūksta. Jų nuoširdi šypsena tikrai papuoš nuotrauką, o ir Jūs atsipalaiduosite ir natūraliau jausitės. Žinoma, gerai apgalvokite, kokio amžiaus ir kokius vaikus iš giminės kviesitės į fotosesiją, nes mažiukus suvaldyti reikia nemažai kantrybės ir pastangų.

Batai - juk visos merginos šią dieną pasipuošite gražiausiais bateliais. Nusiaukite juos ir pašėliokite, o aukštakulniai tegu gražiai guli ir tampa dekoracija Jūsų fotografijoms.

Superherojai - aprenkite vyrukus su superherojų maikutėmis. Tegu jaunikis būna supermenas. Papozuokite su prasegtais vyrukų marškinėliais. Gausis puikios nuotraukos, parodančios, kad jaunoji išteka už pačio pačiausio Wink.

Spec. efektai nuotraukose - dėl tokių nuotraukų reiktų pasitarti su fotografu iš anksto. Tegu pažaidžia su svečių "dydžiais" nuotraukose. Gausis linksmų kadrų, kur bėgate nuo mižiniško piršlio ar kito pabaisos...

Durys - gal kažkas iš artimųjų turi senų nereikalingų durų? Jos gali tapti puikia dekoracija fotosesijai. Duris gerai įtvirtinkite lauke. Jas galite dekoruoti žolynais, užrašu. Juk santuoka - tai naujo gyvenimo pradžia, tad durys būtų puikiu simboliu.

Didžiulis popieriaus rulonas, ant kurio surašyti Jūsų meilės priesaikos žodžiai. Gali būti ir graži ištrauka apie meilę ar meilės laiškai vienas kitam...

Žmonės - iš jų galima išrikiavus "padaryti" raides ir norimą užrašą.

Dekoracija mašina iš kartono (arba kažkas kito, kas tiktų Jūsų vestuvėms) - tokią dekoraciją reiktų pasigaminti iš anksto, o atrodytų ji išties originaliau nei įprastiniai rėmeliai, nors idėja ta pati.

Sienelė iš kartoninių kiaušinių dėklų - jų reikės išties daug. Aštriomis žirklėmis ar peiliuku nupjaukite dalis, kurios skirtos kiaušiniui įdėti (iš vienos dėžutės gausite 10 žiedelių). Juos panardinkite į vandenį su dažais. Norint gauti švelnias spalvas, guašą stipriai atskieskite dažais. Išdžiūvusius žiedelius suverkite ant vielutės. Kad gerai laikytųsi ir nenuslinktų, galite iš vidinės pusės priklijuoti karštais klijais.

Idėja labai mielai nuotraukai - vyriausias pabrolys ir žiedų nešėjas ruošiasi vestuvėms - abu skutasi prie veidrodžio barzdas Smile.

Išmanieji telefonai taip pat gali virsti linksma dekoracija nuotraukai. Tegu kiekvienas pasidaro juokingą savo nuotrauką ir jas visas įamžinkite rodomas nuotraukų savininkų.

Dviračiai - pakabinti, sustatyti, dekoruoti gėlėmis - jie gali virsti originalia ir įdomia dekoracija fotosesijai.

Foto sienelė iš apskritimų - ant virvelių vienodais atstumais suverkite kuo daugiau apskritimų, dalį jų galite nuspalvinti, kad susidarytų pereinamos spalvos. Tokia paprasta dekoracija atrodys išties įspūdingai.

Milžiniškas vainikas iš smilgų - tokiam pagaminti prireiks pagalbos, bet galutinis rezultatas išties įspūdingas ;). 

Daugiau idėjų galite rasti į Google vaizdų paiešką įvedusi žodžius "wedding photo session decorations", "wedding photo session ideas", "идеи свадебных фотосессий", "декорации для свадебной фотосессии".

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >