Parduotuve Planuok Pati

Kankorėžių dažymas

Kankorėžių dažymas pav.#5859 Kankorėžių dažymas pav.#5860 Kankorėžių dažymas pav.#5861 Kankorėžių dažymas pav.#5862 Kankorėžių dažymas pav.#5863

Jums reikės:

  • kankorėžių (prieš juos naudojant nuvalykite, galite su senu dantų šepetuku, jei plausite po vandeniu, kankorėžis nuo drėgmės gali susiskleisti, bet pabuvęs sausai vėl išsiskleis per 1-2 dienas, tad susiplanuokite darbui reikalingą laiką)
  • akrilinių dažų (geriausiai tinka ne visiškai balti, o kreminės ar pieno baltumo spalvos dažai, jie atrodys natūraliau)
  • indelio, į kurį merksite kankorėžius
  • guminių pirštinių

Pirmiausia paruoškite dažus: priklausomai nuo jų tirštumo, atskieskite vandeniu. Galite pilti santykiu 1:2 (viena dalis vandens ir dvi dalys dažų). Pabandykite su pora kankorėžių, ar dažų mišinys gražiai padengia medieną ir nėra per tirštas. Merkite kankorėžius į dažus, pasistenkite, kad dažai papultų į mažiausius tarpelius. Nudažytus kankorėžius palikite nudžiūti. Akriliniai dažai džiūsta pakankamai greitai. Paruoštus kankorėžius naudokite dekoracijoms kurti.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

 
 

Šiuo būdu kankorėžius galite dažyti ir kitomis spalvomis. Ypač gražiai atrodo kompozicijos iš keleto panašių atspalvių dažų.

Būtinai pasidalinkite komentaruose, kaip jums pavyko Laughing.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >