Parduotuve Planuok Pati

Kankorėžių dažymas

Kankorėžių dažymas pav.#5859 Kankorėžių dažymas pav.#5860 Kankorėžių dažymas pav.#5861 Kankorėžių dažymas pav.#5862 Kankorėžių dažymas pav.#5863

Jums reikės:

  • kankorėžių (prieš juos naudojant nuvalykite, galite su senu dantų šepetuku, jei plausite po vandeniu, kankorėžis nuo drėgmės gali susiskleisti, bet pabuvęs sausai vėl išsiskleis per 1-2 dienas, tad susiplanuokite darbui reikalingą laiką)
  • akrilinių dažų (geriausiai tinka ne visiškai balti, o kreminės ar pieno baltumo spalvos dažai, jie atrodys natūraliau)
  • indelio, į kurį merksite kankorėžius
  • guminių pirštinių

Pirmiausia paruoškite dažus: priklausomai nuo jų tirštumo, atskieskite vandeniu. Galite pilti santykiu 1:2 (viena dalis vandens ir dvi dalys dažų). Pabandykite su pora kankorėžių, ar dažų mišinys gražiai padengia medieną ir nėra per tirštas. Merkite kankorėžius į dažus, pasistenkite, kad dažai papultų į mažiausius tarpelius. Nudažytus kankorėžius palikite nudžiūti. Akriliniai dažai džiūsta pakankamai greitai. Paruoštus kankorėžius naudokite dekoracijoms kurti.

Šiuo būdu kankorėžius galite dažyti ir kitomis spalvomis. Ypač gražiai atrodo kompozicijos iš keleto panašių atspalvių dažų.

Būtinai pasidalinkite komentaruose, kaip jums pavyko Laughing.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >