Parduotuve Planuok Pati

Žodžiai šeimos židinio ir šeimos laimės recepto ceremonijoms apjungti

Gamtoje pakvieskite jaunuosius susikurti savo šeimos laimės receptą, paduodama jiems akmenėlius su įvairiais žodžiais. Tegu išsirenka tuos, kurie reikalingi jų santuokai (Užkerėjimas laimingai santuokai):

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Kas yra laimė ir iš ko ji susideda?
Mes visi ieškome atsakymo į šiuos klausimus, blaškomės visą gyvenimą, bet ar randame atsakymus? Būna akimirkų, kai, regis, tuoj pagausime ją, paimsime į savo delnus ir jau niekada nepaleisim...
Paklauskite dešimties žmonių, kaip jie supranta laimę ir gausite dešimt skirtingų atsakymų. Bet aišku viena - visi nori būti laimingi. Tad mielieji XXX (jaunojo vardas) ir YYY (jaunosios vardas), ateikite ir sukurkite savo šeimyninės laimės receptą.

Garsiai skaitykite užrašus ir į vandenį išmeskite akmenėlius su tais jausmais ir emocijomis, kurių neturėtų būti jūsų šeimoje. O geruosius akmenėlius sudėkite čia (būkite pasiruošusi krepšelį ar kokį kitą indą). Tegu jie visi išsipildo ir būna jūsų šeimos kertiniai akmenys, ant kurių kursite savo bendrą ateitį.

Akmenėlius pasidėkite tam momentui, kai bus degamas šeimos židinys. Šventės vietoje trumpai papasakokite, kaip jaunieji kūrė savo laimės receptą:

Jaunieji gavo užduotį: iš daugybės žodžių išrinkti tuos, kuriuos nori patirti savo santuokoje. Štai ką jie išrinko (perskaitykite žodžius ant akmenėlių ir dėkite į šeimos židinio indą). Bet vien žodžių neužtenka, kad santuoka būtų laiminga. Reikia ir jaukios ugnies liepsnos, skleidžiančios šilumą, ugnies, prie kurios sužvarbus nuo kasdienybės vėjų, pavargus nuo gyvenimo iššūkių, būtų galima rasti užuovėją bei pasišildyti. Mieli tėveliai, atneškite iš savo šeimų aukuro ugnies kibirkštėlę ir uždekite savo vaikų šeimos židinį. Te jis prisipildo ramybės, tikėjimo, meilės ir vilties, o akmenėliai simbolizuojantys visus tuos gražius ir taip santuokai reikalingus žodžius, tebūna šio židinio pamatas.

Kaip dekoruoti židinį, idėjų rasite čia.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >