Parduotuve Planuok Pati

Kitoks šeimos židinys

Kitoks šeimos židinys pav.#434 Kitoks šeimos židinys pav.#435 Kitoks šeimos židinys pav.#436 Kitoks šeimos židinys pav.#437 Kitoks šeimos židinys pav.#438

Jums reikės plataus stiklinio indo (vazos), akmenėlių, stikliukų, smėlio (galite daryti Smėlio ceremoniją vestuvių metu ir ją apjungti su šeimos židinio uždegimu), kriauklyčių ar kito pagrindo. Galite turėti keletą dirbtinių gėlių žiedų, angeliuko statulėlę... Pasitelkite fantaziją ir sugalvokite, ką mielo ir brangaus norėtumėte įdėti šeimos židinio dekoravimui. Paruoškite pagrindą. Į jį tvirtai įstatykite žvakę. Turėkite dar dvi žvakes jaunųjų tėvams. Šeimos židinį komponuokite bei žvakes parinkite tokias, kad būtų pakankamai lengva jas uždegti ir netektų tėvams netyčia nudegt pirštų.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Taip pat šeimos židinio ceremoniją galite apjungti su šeimos laimės recepto kūrimo žaidimu, pavyzdžiui, gamtoje jauniesiems liepkite išrinkti tuos akmenėlius, kurie reikš jiems santuokoje reikalingus dalykus. Vėliau prie stalo kiekvieno iš akmenėlių reikšmę perskaitykite visiems svečiams ir sudėkite į stiklinį indą. Šie akmenėliai bus pagrindu naujos šeimos sukurtam židiniui. Šeimos židiniui pristatyti galite panaudoti šiuos scenarijaus žodžius.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >