Parduotuve Planuok Pati

Angeliukas iš druskos tešlos

Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4698 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4699 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4700 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4701 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4702 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4703 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4704 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4705 Angeliukas iš druskos tešlos pav.#4706

Pirmiausiai jums reikės pasigaminti druskos tešlos. Įvairiausių jų receptų pilnas internetas. Pats paprasčiausias jų:

  • 2 stiklinės miltų;
  • 1 stiklinė smulkios druskos;
  • 1 stiklinė vandens.
Galite pridėti arbatinį šaukštelį aliejaus, tada bus kur kas lengviau išmaišyti tešlą. Tapetų klijai mišiniui prideda elastingumo, tik jų nenaudokite, jei planuojate gaminti su mažais vaikučiais.. Citrinų sultys sutvirtina gaminuką. Nepanaudotą tešlą galite dėti į šaldytuvą hermetiškame indelyje arba suvyniojusios į maistinę plėvelę. Tokią tešlą galite laikyti apie savaitę.

Visas sudedamąsias dalis išmaišykite po truputį pildamos vandenį, iki vientisos masės. Tešlą dar keletą minučių paminkykite ir palikite maždaug dvidešimčiai minučių prieš pradedant lipdyti. Prieš lipdymą pasiruoškite skardas, kur keps gaminukai. Į jas įtieskite kepimo popieriaus. Iškočiokite tešlą ant miltais pabarstyto paviršiaus iki 1,5 - 1 cm storio.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Su stikline išpjaukite apskritimą. Dantyto peilio pagalba apipjaukite jo kraštelius. Suformuokite angeliuko kūną, kaip parodyta paveikslėlyje, atskirdamos sparnelius nuo suknutės. Panaudokite įvairias formeles, flomasterio kamštukus ir pan., kuriais pagražinsite angeliukų suknutes. 

Iš kito tešlos gabaliuko padarykite veiduką. Jame pritvirtinkite nosytę, įspauskite burnytę ir akytes. Plaukus galėsite pagaminti spaustuko česnakams pagalba.

Pritvirtinkite apskritimą su skylute - aureolę, mažyčius blynukus - rankytes ir kojytes.

Kai angeliukas baigtas lipdyti, reikia jį išdžiovinti. Džiovinti galite arba kambaryje, bet tokiu atveju užtruksite mažiausiai dvi paras, arba orkaitėje. Nustatykite temperatūrą, ne didesnę nei 90 laipsnių ir kepkite apie 4 valandas. Džiovinimo laikas tik orientacinis, jis priklauso nuo gaminuko dydžio. Tik nedidinkite temperatūros džiovindamos, nes nuo per didelės temperatūros gaminyje atsiras burbuliukų ir darbelis nebebus toks gražus arba visai susigadins. Kai angeliukai išdžius, palikite juos orkaitėje atvėsti.

Spalvinimui geriausia naudoti akrilinius dažus. Ryškiems kontūrams galite naudoti ir stiklui skirtus kontūrinius dažus.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >