Parduotuve Planuok Pati

Kaip išbalinti kankorėžius

Kaip išbalinti kankorėžius pav.#4573 Kaip išbalinti kankorėžius pav.#4574 Kaip išbalinti kankorėžius pav.#4575 Kaip išbalinti kankorėžius pav.#4576 Kaip išbalinti kankorėžius pav.#4577 Kaip išbalinti kankorėžius pav.#4578 Kaip išbalinti kankorėžius pav.#4579

Jums reikės:

  • kankorėžių;
  • skysto baliklio;
  • plastikinio indo (kibiro);
  • guminių pirštinių;
  • keramikinės arba stiklinės lėkštutės;
  • plytos, akmens ar kažko sunkaus;
  • laikraščių arba popierinių rankšluosčių.

Pasiruoškite darbo vietą. Apdenkite laikraščiais ar popieriumi, kad jei baliklio ištikštų, šis nesugadintų nieko. Nuvalykite kankorėžius nuo šiukšlių bei dulkių. Į kibirą supilkite visą baliklį. Sudėkite kankorėžius. Dėkite tiek, kad visiškai apsemtų. Jei kankorėžių reikės daugiau, balinkite dalimis. Tą patį baliklį galėsite panaudoti ne kartą. Prislėkite kankorėžius lėkštute ir plyta. Palikite juos balti ne trumpiau nei 24 val. Kuo baltesnių norėsite, tuo ilgiau jie turi būti baliklyje. Išėmusi kankorėžius greičiausiai juos turėsite susiskleidusius. Sudėkite juos ant popierinių rankšluosčių ir išneškite į lauką, kad išdžiūtų. Tuo pačiu išsivėdins ir baliklio kvapas. Džiūdami kankorėžiai vėl atsidarys. Tokia kankorėžių "gamyba" gali užtrukti 1-2 savaites. Baigus džiūti kankorėžius galite pakvėpinti eteriniu aliejumi (sudėkite į uždarą dėžutę kartu su keliais lašais aliejaus ir palaikykite apie mėnesį).

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Vieną iš kankorėžių gaminimo video galite pasižiūrėti čia.

Geriausiai balinimui tinka ACE baliklis. Jei naudosite šių metų kankorėžius, jie gražiai išbals, tuo tarpu senesnių metų kankorėžiai taip nebeišbala, o tik pašviesėja. Norint geresnio rezultato, balinimą kartokite: po pirmo balinimo išdžiovintus kankorėžius vėl merkite į naują ACE baliklį.

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >