Parduotuve

Klausk Specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.

Jūsų Klausimas


Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Klausimas Vedėjui
Laba diena, jaunosios tėvai ateis su savo antrosiomis pusėmis. Ką tokiu atveju daryti su šeimos židiniu?
Atsakymas

Kai vieno iš jaunųjų tėvų šeima yra iširusi, reiktu pasiteirauti jaunųjų, kaip šie norėtų: vienas iš variantų žvakę siųsti per visų svečių rankas, kad kiekvienas į ugnį sudėtų savo geras mintis, šilčiausius palinkėjimus ir tada naujos šeimos židinį įkurti nuo šios ugnies. Kitas variantas, jei vistik jaunieji nori šeimos židinį gauti iš tėvų - ceremonijai kviesti tėvus ir mamas (šiuo atveju be antrųjų pusių, kurie nėra tikrieji tėvai). Galimas ir toks variantas, kad kviečiamos visos trys poros tėvų - toks variantas tiktų, jei nuotaka nuo mažens augo šeimoje, kur vienas iš tėvų nebuvo biologinis.

Klausimas Kirpėjai
Laba diena, vestuvėse būsiu su 2 suknelėm, t.y. po oficialiosios dalies persirengsime, tai suknelių stiliai skiriasi (princesės ir retro), tikriausiai reiktų 2 šukuosenas tądien darytis?
Atsakymas

Sveiki,

Dvi šukuosenos tikrai nėra būtinos. Retro stiliaus vestuvinių šukuosenų variantai taip pat puikiai tiks prie princesiškos suknelės. Vienas iš pagrindinių retro šukuosenos akcentų - stambios garbanos. kurios puikiai tinka ir princesės įvaizdžiui. Geriausia būtų šukuoseną iš anksto aptarti su jūsų pasirinkta kirpėja ir, žinoma, pasidaryti bandomąją šukuoseną. Tada galėsite spręsti ar būtent jums ji priimtina ir tinkama. Šukuosenos nuotraukose internete nebūtinai taip pat atrodys ir jums.

Klausimas Kosmetologei
Sveiki, koks makiažas raudonplaukei (žalvario atspalvio) nuotakai tinka?
Atsakymas

Visada nuotakoms patariu pasidaryti bandomąjį makiažą, ypač jei savo grožį ruošiatės patikėti specialistei, kuri gerai nepažįsta jūsų odos bei kas jums tinka. Sunku vienareikšmiškai atsakyti, koks makiažas tiktų būtent jūsų atveju. Jei esate išraiškingų akių bei šviesios veido odos, galima rinktis ryškinti, akcentuoti akis, sukurti padūmavusių akių efektą. Jei išraiškingos jūsų lupos, galima būtų akcentuoti jas ryškiu raudonu lūpdažiu. Tokiu atveju akys nebūtų ryškinamos.

Raudonplaukėms tinka rusvi, rausvi makiažo atspalviai.

Klausimas Kirpėjai
Labas vakaras. Gavau per daug sviese spalva visai balta mei tikėjausi. :) ir nemažai geltonumo. Gal yra kaskoks sprendimas be kirpyklų ???
Atsakymas

Sveiki,

Jei nenorite išmesti pinigų dažams ir dar kartą nusivilti, siūlau eiti pas kirpėją. Plaukas jau ir taip prisisotinęs dažų, tad norint išgauti norimą atspalvį ir kuo mažiau pakenkti plaukams, reiktų rinktis gerą specialistą. Taip pat pasakykite, kokius tiksliai dažus naudojote. 

Klausimas Floristei
Laba diena, Vestuves planuojam kelti rudens pradžioje, kaimo turizmo sodyboje, kur interjere vyrauja medis. Sodybos dekoravime norėtume panaudoti javų varpas, ką būtų galima derinti prie jų? Jaunosios puokštėj jos irgi turėtų atsirasti ar nebūtinai? Ačiū.
Atsakymas

Sveiki,

Ruduo - labai gražus ir turtingas laikas vestuvėms dekoracijų atžvilgiu. Galite derinti ir naudoti obuolius, moliūgus (labai gražu baltai dažyti moliūgai), nendres, rudenėjančius medžių lapus, kankorėžius, kaštonus, giles... Galite netgi derinti rusvo popieriaus dekoracijas, natūralų liną. Megzti, languoti pledai, skraistės, numestos kažkur interjere, tarytum netyčia taip pat sukurs jaukumo, šiltumo nuotaiką. Sekite mūsų facebook puslapio nuotraukas albume Vestuvės rudenį, taip pat idėjų galite rasti www.pinterest.com į paieškos laukelį įvedusi Wedding autumn arba Wedding rustic (kas būtų kaimo sodybos stiliaus vestuvės).

Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7