Parduotuve

Klausk Specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.

Jūsų Klausimas


Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Klausimas Floristei
laba diena., Vestuves svesime rugpjucio 16d., bet labai noreciau kad vestuvines puokstesir pamergiu puoksteles butu is bijunu. kaip manote ar imanoma butu gauti tokias puoksteles vasaros pabaigai, nors geles zydi vasaros pradzioje. ir ar istvers geles iki puokstes metimo?
Atsakymas

Daugeliui iš mūsų žinomas posakis "nieko nėra neįmanomo" Wink. Tas pat galioja ir gėlėms. Tačiau kadangi Jūsų šventė nebe šių gėlių sezono metu, atsiranda labai daug niuansų. Gėles reikia užsakyti iš anksto. Jos būtų gabenamos specialiai Jums. Tai pirmiausia atsilieps puokščių kainai. Taip pat ne visi floristai apsiims įgyvendinti Jūsų svajonę. Dėl puokštės ištvėrimo, jei norite paprastai surištos puokštės, visos dienos ji neištvers be vandens, tačiau specialistai tikrai paruoš tokias puokštes, kurios ir atrodys gražiai, ir laikys visą dieną, panaudodami specialias tam skirtas priemones. Daugiau apie vestuvines gėles galite pasiskaityti čia.

Klausimas Floristei
Sveiki, planuojame vestuves daryti kitą vasarą ir labi noriu jaunosios puokštės iš bijūnų. Norėčiau pasiklausti ar visos vasaros metu bus nesudėtinga jų gauti?Ar visgi reiktu atsižvelgti į kažkokį periodą vasaros? Ačiū
Atsakymas

Sveikiname su nuostabia artėjančia švente! Jums rūpimu klausimu pakalbinome AB Decor floristę, kuri mielai papasakojo apie vestuvines puokštes iš bijūnų:

"Bijūnai - tai Saulės gėlės. Rytų šalių legendose pasakojama, kad jie saugo žmogų nuo blogio. Kinijoje šie žiedai augo tik imperatoriaus rūmų soduose ir buvo meilės, ilgaamžiškumo bei turtingumo simbolis, Japonijoje – drovumo simbolis. Yra išties daug spalvų, atspalvių bei rūšių bijūnų. Vestuvėms renkamasi baltos, baltos su rausvais krašteliais, rausvos, derinami raudonos spalvos žiedai. Ankstyvieji bijūnai žydi nuo gegužės pabaigos iki birželio vidurio, vidurinieji nuo birželio pradžios iki mėnesio pabaigos, o vėlyvieji - nuo birželio pabaigos iki liepos vidurio. Taigi, jei norite, kad šios gėlės puoštų Jūsų vestuvių puokštę bei žiedų akcentų būtų visoje šventės tematikoje, patarčiau datą rinktis pirmoje vasaros pusėje."

Klausimas Vedėjui
Sveiki, Busiu svocia sesers vestuvese birzelio men.jau ir scenariju pasirasiau ir atributika susipirkau.ir benarsydama nete pirma karta uztaikiau ant tokio dalyko,kaip svocios karvojus.Gal galetumete papasakoti,kas tai,is ko jis susidaro ir kam skirtas!?? Is anksto dekoju.
Atsakymas

Sveiki,

Karvojus - tai svočios pyragas. Jis ypač populiarus buvo prieš keliolika metų. Šiandien, kai vis dažniau daromos vienos dienos vestuvės, atsiranda įvairių su maistu susijusių apribojimų bei atsisakoma dalies tradicijų, karvojus užsakomas vis rečiau. Vis tik jei Jūsų sesers vestuvės tradicinės ir dviejų dienų, galite į scenarijų įtraukti ir karvojų. Jis turėtų būti su skyle šampano buteliui įstatyti. Daugelis tortų kepėjų žinos kaip pagaminti karvojų, bet nepamirškite pasidomėti, ar nebus problemų su šventės vietos savininkais dėl atsinešto maisto.

Truputį apie karvojaus simboliką - jis reiškia būsimą jaunavedžių gerovę, tai gyvenimo ir duonos simbolis. Šis svočios pyragas turėjęs būti įspūdingas: turi sverti 9 mieras, būti iškeptas iš 7 rėčių miltų, gautų iš 7 stogų, išstovėjusių 7 metus. Priklausomai nuo vietinių tradicijų, į karvojų gali būti dedama pora kiaušinių ir pinigas - vaisingumo ir turtingumo simboliai, viršus dekoruojamas iš tešlos pinta kasa, simbolizuojančia jaunosios skaistumą, nykstantį kartu su karvojaus valgymu. Kiti simboliai, naudoti puošybai - paukšteliai (rojaus paukščių simbolis), mėnulis ir žvaigždės, nušviesiantys jaunųjų gyvenimą, kryžiukas (santuokinio gyvenimo palaiminimas), statinėlės, karvutės (skalsus, turtingas gyvenimas).

Karvojų iškilmingai įneša pabroliai vestuvių pabaigoje. Priekyje turėtų eiti vadinamasis kvieslys (gali eiti piršlys) rankoje laikydamas žvakę. Jam iš paskos jaunoji ir svočia, o už jų - pabroliai. Karvojų svočia padalina visiems svečiams.

Klausimas Kosmetologei
pirslio korimo ceremonija
Atsakymas

Sveiki,

Klausimas apie piršlio korimą labai platus. Jei ieškote scenarijaus žodžių, jų tikrai rasite ne vieną variantą šioje svetainėje. Šiuolaikinėse vestuvėse paprastai šios scenarijaus dalies atsisakoma: nenori tiek nuotaka, tiek piršliai. Taip pat įtakos turi ir tai, kad vis dažniau vestuvės švenčiamos vieną dieną, o piršlio korimas tradiciškai atliekamas antrąją vestuvių dieną. Jį organizuoja muzikantai. Pastarieji persirengia budeliais ir "ieško" piršlio melagio. Tuo tarpu piršlys turėtų iš anksto būti pasiruošęs kuo juokingiau persirengti ir taip "užsimaskuoti" nuo budelių. Kuo bus piršlys - fantazijos reikalas. Žinoma, visada pasiteisina ir juokinga, jei persirengia moterimi, pavyzdžiui, gali įsimaišyti į virtuvę su šeimininkėmis ir skusti bulves. Budeliams suradus melagėlį, šis vedamas į kartuves. Prieš tai piršlys perskaito savo testamentą. Vėlgi, koks bus testamentas - piršlio fantazijos reikalas. Jį galima priderinti prie šiuolaikinių laikų (pvz. šiuolaikinis piršlio testamentas) arba naudoti šiek tiek tradiciškesnį variantą (pvz., piršlio testamentas čia). Kai testamentas perskaitytas ir piršlio turtai išdalinti, belieka jį pakarti, tačiau čia įsikiša nuotaka ir uždėjusi rankšluostį ant piršlio peties, taip jį išgelbėja nuo korimo. Po šios ceremonijos svečiai vaišinami piršlio krauju - specialiu aitriu alkoholiniu gėrimu. Baigiasi oficialioji vestuvių dalis.

Klausimas Vedėjui
Sveiki, kur galeciau rasti sekamos pasakos teksta, kai yra itraukiami visi sventes sveciai dalyvauti lyg zaidime visi suskirstomi i veikejus ir isgirde savo paskirtos roles varda turi pvz atsistoti ir pasakyti kazkokius zodziu, nu turbut supratote ka turiu omenyje?buciau labai dekinga uz atsakyma.
Atsakymas

Sveiki,

Taip, supratau, ką turite omeny Smile. Jūs klausiate apie žaidimą Pasaka Raudonkepuraitė. Žaidimo aprašymo apačioje matysite užraša "lapai spausdinimui". Paspauskite ant jo ir atsidarys kortelės bei pasakos žodžiai su jau paryškintais veikėjais. Labai šaunus ir linksmas žaidimas, tikrai rekomenduoju!

Jei ši pasaka nelabai tinka Jūsų šventės temai, galite pasirinkti kitą. Tiesiog pasiieškokite internete arba vaikiškose knygutėse, skirtose mažiesiems. Pasaka turėtų būti trumpa ir su įvairiais veikėjais. Puikiai tiks Trys paršiukai, Kaip Senelis Ropę Rovė. Galite ir savo pasaką sukurti Wink.

Gražios  Jums šventės!

Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7