Parduotuve

Klausk Specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.

Jūsų Klausimas


Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Klausimas Kirpėjai
Turiu ilgus plaukus iki užpakalio bet jau pabodo norėčiau trumpesniu. Noriu trumpai nusikirpti plaukus tik nežinau kaip trumpai iki pečių iki smakro ar iki ausų? Ką rekomenduotumete ? Noriu kažko drastiško.
Atsakymas

Sveiki,

Sunku parekomenduoti nematant paties žmogaus. Jei galvojate būtent apie vestuvių dienos įvaizdį, pirmiausia atsakykite sau į klausimą, koks bus jūsų stilius tą dieną. Princesiškam stiliui visada labiau tinka ilgi plaukai, iš jų galima padaryti įvairesnių šukuosenų. Bet net ir esant trumpesniems plaukams, pavyzdžiui, iki pečių, galima sukurti vestuvinę šukuoseną su kasų pynutėmis, plaukų pabangavimu ir pan., kas puikiai tinka prie princesiškos ar romantiškos suknelės. Net ir visiškai trumpus plaukus galima sukelti, papūsti ir galvą papuošti tiara. Galų gale visada galima į pagalbą pasitelkti dirbtinių plaukų sruogas. Tad mano patarimas būtų pirmiausia pasižiūrėti idėjų, kokios gali būti plaukų šukuosenos (pvz. https://www.pinterest.com/ įveskite į paiešką "short wedding hair style"), išsirinkite keletą jums patinkančių ir su jų nuotraukomis nueikite pas savo kirpėją. Ji jums patars, kuris kirpimas labiausiai tiktų. Taip pat labai rekomenduoju prieš šventę pasidaryti bandomąją šukuoseną, ypač jei darysite naują kirpimą.

Klausimas Floristei
Laba diena, Kokias gėles puokštei, reikėtų rinktis,kad jos išsilaikytų dvi dienas jeigu vestuvės Rugsėjo pabaigoje? Ačiū
Atsakymas

Sveiki,

Praktiškai visos gėlės, specialiai paruoštos floristikos salone, išsilaikys porą dienų. Jurginai, gvaizdūnės (arba zinijos), kardeliai, saulėgrąžos, chrizantemos - visos jos yra sezoninės rudeninės gėlės, puikiai tinkančios nuotakos puokštei.

Klausimas Kiti klausimaei
Kur galima būtų rasti scenarijų ar įdėjų močiutės septynesdešimtmečiui (70)? Labai reikia, organizuoju mociutes 70. Siame puslapyje nerandu. Sveciu nedaug, sava aplinka...
Atsakymas

Sveiki, Beatriče,

Išsamaus scenarijaus septyniasdešimtmečio proga šiai dienai internetinėje svetainėje nėra. Kiekvienas scenarijus rašomas ir kuriamas individualiai, derinant prie svečių ir, žinoma, jubiliato. Pirmiausia reiktų sugalvoti temą scenarijui. Pagalvokite apie tai, kas patinka jūsų močiutei, kas jai teikia džiaugsmo, yra brangu. Šventė skirstoma į rimtąją ir linksmąją dalis. Kiek kurios dalies darysite - priklauso nuo jūsų. Šventė pradedama tostu jubiliatui. Įvairių išmintingų žodžių tostui apie meilę, gyvenimo prasmę, džiaugsmą gyvenimu rasite http://www.planuokpati.lt/straipsniai/paieska/scenarijai. Rimtojoje dalyje gražu, kai artimieji dalinasi prisiminimais apie jubiliatą. Tai sukuria jaukumo, artimumo atmosferą. Kaip pakviesite svečius tai padaryti, priklauso nuo pasirinktos temos. Ar tai bus prisiminimai pagal dešimtmečius, kiekvienam uždegant žvakę, ar prisiminimai pagal svarbiausias žmogaus gyvenimo sritis (meilė, šeima, vaikai, draugai, darbas ir pan.) - priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

Linksmojoje dalyje žaidimai, įvairūs juokingi apdovanojimai, gali būti svečių nominacijos, svečių paskirstymas vaidmenimis ir jų apibūdinimas humoro forma. Galima sužaisti vaidmenų žaidimą "pasaka" (pvz., http://www.planuokpati.lt/straipsniai/perziura/joniniu-pasaka, galite panašiu principu sukurti būtent jūsų šventei ir močiutės gyvenimo įvykius atspindinčią pasaką).

Jei ruošiantis šventei neturite laiko scenarijaus kūrimui ar nepasitikite savo jėgomis, visada galite kreiptis į mus ir sukursime profesionalų tekstą (http://www.planuokpati.lt/parduotuve/produkto_perziura/jubiliejaus-scenarijus/33).

Lengvos Jums kūrybos ir įkvėpimo!

Jurgita

Klausimas Vedėjui
Sveiki.norejau paklausti kaip pakviesti svecius zidimams.kad nesijaustus lyg isoro
Atsakymas

Kvietimas žaidimui priklauso nuo to, kokį žaidimą norite svečiams pasiūlyti pažaisti. Reiktų susieti žaidimo pristatymą su šventės tematika bei prieš tai kalbėtu kontekstu. Pavyzdžiui, svečiai valgo karštus. Leiskite jiems pavalgyti apie 15-20 minučių, o tada galite sakyti taip: "mielieji, matau, kad dauguma jau spėjote šeimininkių triūsą įvertinti. Prie stalo girdimi švelnūs pilnų pilvų murkimai. O kad šie murkimai knarkimu nevirstų kviečiu visus šiek tiek prasimankštinti. Pirmiausiai mankštinsime... (liežuvius - jei žaidimas kalbėjimo, smegenis - jei viktorina, kojų ir rankų raumenis - jei šokių ir pan.)".

Sėkmės rašant scenarijų!

Klausimas Kiti klausimaei
Laba diena, Ar normalu, jei svečius po bažnyčios, kol jaunieji fotografuosis, į pobūvio vietą atlydės vedėjas, ir kadangi turės porą valandų laisvo laiko, svečiai galės vaišinti furšetinėm vaišėm, nesulaukę jaunųjų?
Atsakymas

Taip, tai visiškai normalus variantas. Kol svečiai lauks jaunųjų ir vaišinsis, jiems galima palikti užpildyti svečių knygą. Įvairiausių jos variantų galite rasti http://www.planuokpati.lt/straipsniai/perziura/idejos-vestuviu-sveciu-knygai ir https://www.facebook.com/planuokpati.lt/photos/?tab=album&album_id=391704280946919. Įsigyti originalių variantų svečių palinkėjimams rašyti galite mūsų el. parduotuvėje http://www.planuokpati.lt/parduotuve/paieska. 

Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7