Parduotuve Planuok Pati

Vaikai vestuvėse ir ką jiems veikti

Vaikai vestuvėse ir ką jiems veikti

AKCIJOS:

  • Rezervuok stalo kortelių svečio sėdėjimo vietai pažymėti - magnetukų gaminimą 2024-iems metams net jei neturi svečių sąrašo ir gauk specialų pasiūlymą. Parašyk šventės datą ir planuojamą svečių skaičių į [email protected]facebook žinute arba instagram. Kainas ir pavyzdžius rasi čia
  • Naudingas nuorodas ir rekomenduojamų straipsnių ruošiantis vestuvėms sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

Viena iš dažnesnių nuotakų namučiuose ir panašiuose jaunųjų forumuose gvildenamų temų – vaikai vestuvėse. Kviesti svečius su vaikais ar tik suaugusiuosius? Jei kviesti suaugusiuosius, kaip mandagiai paprašyti, kad vaikų nesivestų? Jei kviesti vaikus, kaip juos užimti? Šiame straipsnyje pabūsiu vaikų advokate ir agituosiu už jų dalyvavimą šventėje. Juk vaikai – mūsų gyvenimo dalis. Taip, būna, kad jie užknisa, kad jie zirzia ir pilni visokiausių norų. Bet kartu jie ir pilni tikro, paties nuoširdžiausio džiaugsmo, paprastumo ir gebėjimo stebėtis pasauliu. Mes, suaugusieji, belėkdami šiandieninio gyvenimo beprotišku tempu, pametame šias kažkada turėtas savybes ir dėl to tik nuskurdiname save. O žvelgdami į pasaulį kartu su vaiku pamatysime dalykus, kurie šiaip prasprūstų nepastebėti, sukursime prisiminimus, kurie šildys mūsų širdis dar daug metų.
Tad ką gi veikti vaikams vestuvėse?

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Susodinimas.

Apgalvokite, ar darysite vaikams atskirą stalą ar jie sėdės prie bendro. Jei vaikai šiek tiek vyresni, vienas kitą giminėje pažįsta, jiems bus smagu sėdėti atskirai nuo suaugusiųjų. Bet turi būti pakankamai lengva vaikams nueiti ir iki tėvelių. Jei tarp svečių yra paauglių, kurie (ar kurios) mielai užsiimtų šiek tiek su vaikais, galite susodinti kartu. Dažnai taip būna smagu tiek vyresniems vaikams, kurie gali pabūti tarsi suaugusiais ir gauti susižavėjimo iš mažųjų, tiek ir mažiesiems, nes jiems vyresnėliai daro didelį įspūdį, ir tai tikrai ne tas pats, kas buvimas su suaugusiu. Dar vienas variantas sodinant svečius prie atskirų stalų, prie to paties stalo susodinti tėvelius ir panašaus amžiaus vaikus. Taip ir vaikams bus smagiau su draugais, ir tėveliai galės juos prižiūrėti, jei reiktų.

Stalas.

Jei planuojate atskirai sodinti vaikus, stalas turėtų būti pritaikytas jiems ne tik pavalgymui, bet ir pažaidimui. Tad svarbiau už gražumą turėtų būti funkcionalumas. Pavyzdžiui, vietoj staltiesės galite stalą užtiesti dideliu popieriaus lapu. Tegu vaikai jį pripaišo kol valgo. Galite palikti kiekvienam po nedidelę dovanėlę ar rinkinuką veikloms.

Ką sudėti į rinkinuką?

Jei planuojate įdėti kokį saldumyną ir yra galimybė pasiklaust tėvelių dėl mėgstamiausio, taip ir padarykite. Gal kažkam labai patinka M&M’s, gal kažką nudžiugins kiaušinis siurprizas, gal kažkas yra visiškas minecraft gerbėjas ir žiuri visus MrBeast video, tad jį nustebins jo vardo šokoladas. Pieštukų dėti kiekvienam nerekomenduoju, nes tikrai vaikai nesėdės ir ramiai nepieš, kai aplinkui vyksta tiek veiksmo. Galima įdėti muilo burbulų, jie visada smagu. Bet tokiu atveju dėkite ne kiekvienam vaikui, o tiesiog padarykite kampelį, kur vaikai gali pasiimti patinkantį žaidimą. Tai gali būti muilo burbulai (gali būti tiek maži buteliukai, tiek dideli muilo burbulai, gan lengva juos suruošti ir patiems, tereikia užsisakyti burbulų skysčio, o įrankius galima pasidaryti iš lazdelių ir virvelės), kamuoliai.
Jei jūsų šventės vietoje yra lauko ervė, pasitikslinkite, gal ten galima pastatyti turistinę palapinę. Vaikams bus smagu joje pasislėpti ir pailsėti. Galite kvietimuose parašyti, kad vaikai įsidėtų kokį nors žaislą, kuriuo galima dalintis ir su kitais vaikais.
Jei šventėje planuojate turėti barmenus, tegu būna keletas vaikiškų kokteilių. Vaikams bus atrakcija juos užsisakinėti ir gerti.
Galite pasirūpinti veido dažais, laikinomis tatuiruotėmis. Net nebūtinas animatorius, kuris „išpieštų“ vaikus. Tą puikiai galės padaryti kažkas iš paauglių ar suaugusių.
Na o pabaigai, net jei ir nieko iš aukščiau išvardintų patarimų nepanaudosite, garantuojū, kad vaikai susiras ką veikti ir vis tiek jiems bus smagu. Kad jau turėsite energingų šokėjų šokių aikštelėje, tai tikrai ;).

NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS:

GRUPĖS, KURIOSE RASITE TIEKĖJŲ, PATARIMŲ BEI GALĖSITE DISKUTUOTI VESTUVIŲ KLAUSIMAIS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >