Parduotuve

Klausk Specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.

Jūsų Klausimas


Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Klausimas Kosmetologei
Sveiki darau Krikštynas mergaitės reikia idėjos kaip papuošti salę.
Atsakymas

Konsultuoja SiJu Party dekoratorė Jurgita:

" Sveiki,
pirmiausiai reikėtų apsispręsti dėl spalvos. Mergaitės krikštynos nebūtinai turi būti rožinės (nors ir rožiniai akcentai baltoje salėje labai labai gražu :)). Puikiai tiktų mėtų spalva, smėlinė su šokoladu, o gal balta su ryškiaspalviais taškeliais.
O kai spalva jau žinoma, tuomet salę galima puošti gėlių girliandomis, girlianda su užrašu, sukurti kampą su širma ant sienos fotografavimuisi, kabinti pom pom'us, karpytus drugelius, rutuliukus ar ką tik sugalvosite :) Pasirinkite tokius pačius motyvus stalo kortelėms ar padėkos dovanėlėms svečiams. 
Gražios šventės!"
 
Taip pat mielai sutiko patarti Loreta iš Šventės Guru.
 
"Sveiki,
 
Salės puošimas krikštynoms (lygiai taip pat kaip ir kitoms šventėms) labai priklauso nuo pačios salės, t.y. jos didumo, griežtumo, šviesumo arba priešingai, tamsumo, ten dominuojančių spalvų ir motyvų. Pagal tai pasirinkite ir norimas 2-3 spalvas, kurios dominuotų ne tik salės dekoracijose, bet ir kituose elementuose (kvietimai, jei tokie bus, tortas, dovanėlių įpakavimas ir pan.) Nors įprastai mergaitės krikštynoms Tėveliai renkasi rožinės ir baltos spalvos derinį, rekomenduoju paieškoti kiek įdomesnio sprendimo, pavyzdžiui, jei norisi panašių spalvų, dar pridėkite lengvą, skaisčią geltoną, kuri įneštų daugiau žaismingumo. Taip pat gražiai žiūrisi žalia-balta-rožinė ar kakavinė-balta-persiko spalvų deriniai. Nebijokite ieškoti sau tinkamiausio ir įdomiausio varianto!
Kalbant apie konkrečias dekoracijas, dabar labai populiarios girliandos. Ir jų būna pačių įvairiausių, pradedant nuo "burbuliukų girliandos" ir baigiant kiek įprastesnėmis "vėliavėlėmis". Eksperimentuokite su medžiagom ar popieriumi, taip ieškodami tinkamiausios girliandos formos, dydžio, spalvų kontrasto. Puošiant šventės aplinką, nepamirškite ir gyvų gėlių - jos įneša jaukumo ir šilumos, ko ir norisi tokią dieną.
 
Sėkmės planuojant,
Loreta"
Klausimas Floristei
Laba diena, mūsų vestuvės vyks kitą vasarą,kaimo turizmo sodyboje, deje tik užsisakę tą vietą supratome, kad tos vietos dekoras nelabai tinka vestuvėms, kadangi ant sienų pakabintas šerno kailis, gyvūnų ragai, bei kolekciniai peiliai.. gal patartumėte kaip tokius dalykus būtų galima paslėpti? šiaip laikysimės kaimiško dekoravimo, t.y. rugių kviečių varpos, lauko gėlytės ir pan.. labai dėkoju už atsakymą! Viktorija.
Atsakymas

Laba diena, p.Viktorija,

Gal ir atrodo iš pirmo žvilgsnio, kad tai nelabai tinkanti vestuvėms vieta, tačiau ji vis tiek yra ypatinga. Neabejojame, kad ne veltui ją pasirinkote savo šventei! Iš tiesų viską galima panaudoti šventės dekorui Wink:
Šerno kailis gali atstoti pagrindą nuotraukų galerijai iš Jūsų draugystės metų. Arba ant jo pakabinkite svečių sėdėjimo planą (jeigu kailis kabo tinkamoje vietoje).
Gyvūnų ragai gali tapti didžiulėmis puokštėmis, puošiančiomis salę. Ant jų galima kabinti dekoruotus stiklainiukus su žvakutėmis arba į stiklainiukus merkti lauko gėles.
Su kolekciniais peiliais gal šiek tiek sudėtingiau. Jeigu jau tikrai negalima jų "pritempti" prie jokios vestuvių tradicijos, jaunojo pomėgio ar kt., tuomet galima apdengti sieną dekoruota širma, žemiau įkurdinti saldumynų ar linkėjimų stalą. O gal vis dėlto tai puikus ir išskirtinis vestuvių foto dekoras? Gal ten tiesiog trūksta senovinio krėslo, kur prisėstų smagiai nusiteikę svečiai, pasipuošę ūsais ir skrybelėmis Smile?

Gražios Jums šventės!

Planuokpati už atsakymą dėkoja SiJu Party švenčių dekoratorėms.

Klausimas Vedėjui
Kas geriausias vedėjas Klaipėdoje?
Atsakymas

Sveiki,

Atsakyti, kas geriausias vedėjas, labai keblu. Juk kiekvieno skonis ir norai skiriasi. Vieniems gali patikti vedėjai, mokantys riebių juokelių, kitiems, atvirkščiai, atrodyti atgrasus ar net priversti pasijausti nepatogiai. Vieni nori žinomo žmogaus, kitiems tai nėra taip svarbu. Galų gale net vedėjo balsas vienus gali erzinti, o kitiems tikti būtent toks...

Taigi, pirmiausia pagalvokite, kokios šventės norite ir kokį jos vedėją įsivaizduojate, ko iš jo tikitės, galų gale, kokią biudžeto dalį ruošiatės tam skirti. Gal Jums reikia ne vedėjo, o užteks muzikantų, kurie praves žaidimus. Išsirinkite kelis variantus bei susitikite su jais, pabendraukite. Svarbiausia, kad vedėjas Jums patiktų, sutaptų Jūsų "auros". Jei jau esate išsirinkę kažką iš paslaugų (filmuotojus, fotografą, muzikantus), paklauskite ką jie gali rekomenduoti. Dažnai yra gerai imti jau "susidirbusius" specialistus, ypač vedėją ir muzikantus, nes jie žinos vienas kito darbo stilių ir darniau papildys vieni kitus.

Loreta (renginių planuotoja - Šventės Guru) pataria neapsiriboti vienu miestu ir geriau drąsiai kviestis tą, kuris yra patikimas, konkrečiai jauniesiems tinkantis (šventės formatui), nes kaina, papildomai apmokama už atvykimą, tikrai gali atsverti renginio kokybę, o tai reiškia ir visų vestuvių sėkmę. Ji išskiria šiuos esminius punktus, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį priimant sprendimą:

1. Šventės formatas ir vedėjo programa - ar atitinka?
2. Ar žmogus tinka/patinka patiems jauniesiems? Todėl būtina susitikti ir gyvai pabendrauti prieš pasirašant sutartį. Būtų nejauki sitaucija, jei jaunieji visą vakarą stebėtų žmogų, su kuriuo jų "laukai" nesutampa.
3. Mokėjimas būti lanksčiu ir gebėjimas prisiderinti prie situacijų - galima susitikimo metu iškrėsti kokį netikėtą "siurprizą" ar paprašyti pagalbos ir matyti jo reakciją.
4. Kaina ir tai, ką už ją gaunate.
5. Vedėjo gebėjimas ir noras dirbti ne tik su tais muzikantais ar Dj, su kuriais įprastai dirba, ypač jei Jūs pageidaujate ne Dj, o gyvos muzikos. Tai nėra labai svarbus punktas, tačiau šį klausimą būtina aptarti su vedėju dar prieš pasirašant sutartį, kad nepaaiškėtų, jog jaunieji neturės galimybės į šventę pasikviesti savo išsvajotą muzikinę grupę.

Klausimas Kirpėjai
Sveiki, dauguma jaunosios šukuosenų skirta plaukams be kirpčiukų. Ar galima sukurti romantišką šukuoseną, jei mano plaukai ilgoki, šviesūs, tiesūs ir su tiesiais kirpčiukais. Kirpčiukai per trumpi, kad butu galima segti viršuje arba šonuose. Nebent paauginti iki vestuvių. Norėčiau natūralesnio romantiško, bet ne kasdieninio įvaizdžio. Ačiū.
Atsakymas

Sveiki,

Ko gero šiai dienai nuotakų šukuosenų yra milijonai, taigi išsirinkti norimą ir tinkančią Jums tikrai nebus problema. Ar galima sukurti romantišką šukuoseną iš Jūsų plaukų - žinoma. Sunkoka patarti nematant Jūsų gyvai, nes šukuosena priklauso ne tik nuo plaukų, bet ir nuo veido bruožų, suknelės, kurią išsirinkote. Jei norite pabrėžti savo kaklą, galbūt puošnius auskarus, reiktų plaukus sukelti, atidengti Jūsų norimus parodyti privalumus. Kirpčiukus galima naudojant plaukų formavimo priemones "prilipinti" prie visų plaukų tuo pačiu juos sutvirtinant nėrinių juosta ar karūnėle. Lygiai taip pat galima ir palikti juos ta pačia karūnėle atskiriant kirpčiukų bei plaukų (kuriuos galima pabanguoti) zonas. Peržvelkite nuotakų šukuosenas čia, su kirpčiukais variantas yra čia, šioje nuotraukoje gal nelabai matosi, bet irgi yra kirpčiukai, kurie visai netrukdo romantiškam įvaizdžiui.

  

Klausimas Vedėjui
Sveiki, noreciau Jusu paklausti, niekaip neissirinkau kokio pobudzio turetu buti mano vestuves (tradicines ar ne), todel nusprendziau is vienu ir kitu pasiimti tai, kas man labiausiai patinka - tevu sutikimas (be jokiu isbandymu jauniesiems), stalo uzemimas, namu zidinio perdavimas, pirmasis sokis, staigmena 24h, balionu leidimas. Viso kito atsisakem, isskirus ivairius zaidimus (vos keli tradiciniai). Iki 24h gros country muzikos grupe, po to DJ. Noreciau Jusu nuomones, ar nebus sunku vesti pirsliams toki vakara, ar neatrodys is sono sumaisyta nesamone?! Dekoju Jums is anksto!
Atsakymas

Sveiki,

Pirmiausia tiek Jums, tiek kitoms besiruošiančioms nuotakoms noriu akcentuoti pagrindinę taisyklę - Vestuvės yra Jūsų, tai Jūsų svajonių šventė, todėl viskas, kas Jums patinka ir tinka šia proga. Dėl tradicinių vestuvių, jei peržvelgtume vestuvių istoriją, bėgant laikui tradicijos keitėsi, buvo pritaikytos prie to laikmečio tendencijų bei žmonių poreikių. Juk dabar nedarome mergvakarių su pavirkavimais, kaip seniau, nes merginos teka iš meilės, o ne už tėvų išrinkto vyro. Tai, kokias vestuves Jūs trumpai nupasakojote šiandienos kontekste pavadinčiau šiuolaikinėmis tradicinėmis vestuvėmis, nes nemažai porų atsisako išbandymų jauniesiems, rūtų vainikėlio, netgi stalo užsėdimo, piršlio korimo, vietoj piršlių kviečiasi liudininkus. Taigi, tikrai nepergyvenkite, kad dalį tradicijų įtraukiate į savo scenarijų, o dalies ne. Beja, tradicija mesti jaunosios puokštę ir keliaraištį nėra lietuviška. Pasitarkite su piršliene dėl scenarijaus, pasiskirstykite darbelius bei pirkinius. Pasitikslinkite su muzikantais, ar jie neturės savo programos, nes paprastai muzikantai praveda nemažai žaidimų, stalo komendantų rinkimą, taigi piršliams tenka ne tiek jau daug kalbėjimo. Siūlyčiau pačiai pasiskaityti straipsnį Ką svočiai reikia žinoti apie vestuves ir nuspręsti, ką įtrauksite į savo programą, o ką ne. Tegu svočia pasiruošia atsarginių žaidimų, tačiau šventės metu žiūrėkite, kaip jausis svečiai. Gal jie norės šokti, bendrauti ir linksmintis, ir papildomų atrakcijų reikės minimaliai. Sėkmės planuojant šventę!

Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7