Parduotuve Planuok Pati

Krikštynų žaidimų TOP 5

Krikštynų žaidimų TOP 5

Ką veikti krikštynų šventės metu, kaip užimti svečius ir ypač vaikučius? Tikrai ne vienai mamai bei krikšto mamai kyla šie klausimai pradedant ruoštis šventei, ypač jei ši šventė yra artimųjų rate bei neplanuojama samdyti krikštynų vedančiojo ar muzikantų. Taigi, turėdama išties jau nemažą patirtį ruošiant krikštynų scenarijus, sudariau jums labiausiai pasiteisinusių krikštynų žaidimų Top penketuką bei pateiksiu žodžius, kaip viską pristatyti šventės metu. Beje, jei jums reikalingas krikštynų scenarijus, o neturite laiko jo parašyti pati, kreipkitės į planuokpati ([email protected]) ir mielai padėsime! Straipsnio pabaigoje rasite nuorodas į kitus, pilnus naudingų patarimų straipsnius, tad nepamirškite jų peržvelgti. O mūsų el. parduotuvėje pasižvalgykite krikštynoms skirtų simbolinių dovanėlių bei jau paruoštų žaidimų.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Žaidimas nr 1 - Abžora murmeklis seneliams išbandyti

Krikšto mama:
Prašau atsistoti vedusius vyrus. Štai aš turiu maišą saldainių. Kiekvienas paimkit kiek jums atrodo, kad reikia.

Duoti maišą čiulpiamų saldainių, paskatinti imti daugiau, kai visi pasiėmė saldainių tęsti.

Šio testo metu atskleisim, kurie gi iš šių vyrų pretenduoja vadintis .... (vaikučio vardas) seneliais.

Prieiti prie pirmojo.

Prašau išsilupti visus saldainius. Visus juos susidėti į burną, bet nesuvalgyti, o su šiais saldainiais mums padainuoti posmelį lopšinės, pavyzdžiui, „aaa pupa, kas ta pupa supa“.

Šiam padainavus, sayti:

Na ne, čia tikrai ne senelis, senelis taip juokingai nedainuotų.

Prieiti prie kito, irgi patikrinti, kol pabaigoje prieiti prie vieno iš tikrųjų senelių.

Krikšto tėtis:

Štai ir radome tikrąjį senelį! O jau buvau beprarandantis viltį. Kad senelis ne tik savo garbingomis pareigomis girtųsi, bet ir jas stropiai vykdytų, štai kartu su .... (vaikučio vardas) surašėm jo svarbiausius darbus. Aš skaitau, o senelis …. po kiekvienu punktu garsiai pritaria žodeliu „pasižadu“.

Skaitomi pasižadėjimai.

Krikšto mama:
Na, o kad visų šių pasižadėjimų nepamirštumėte, štai jie surašyti. Atiduodame žmonai, kad karts nuo karto vyrui perskaitytų ir primintų. Na o kad senelis tuščiom rankom neliktų, štai jums dar ir dovanėlė.

Krikšto tėtis:

Vieną senelį jau turime. Liko dar vienas vyrukas nepratestuotas.

Paprašyti kitą senelį padainuot lopšinę su saldainiais burnoje.

Na čia irgi akivaizdus talentas, neabejotinas senelis. Jam .... (vaikučio vardas) taip pat sudiktavo pareigybines instrukcijas. Vis tik pareigos atsakingos, tad prašom susipažinti, o supratimą patvirtinti žodeliu „Pasižadu“ po kiekvienu punktu.

Skaitomi pasižadėjimai, įteikiama dovanėlė.

Žaidimas nr.2 - močiučių išbandymas

Krikšto tėtis:

Na su seneliais viskas kaip ir aišku. Metas pereiti prie moteriško klausimo. Šis jau sudėtingesnis. Visi vyrai matau, kaip man linksi. Yra tarp mūsų dvi damos, kurios labai jau giriasi visiems ir iš kairės ir iš dešinės, kad jos šio mieliausio anūkėlio ... (vaikučio vardas) močiutės. Titulas šis garbingas, bet kartu ir labai atsakingas, tad mūsų, krikšto tėvelių pareiga patikrinti, ar tikrai ne apsišaukėlės tarp mūsų. Mielosios damos, prašom visiems savo rankelėmis pamojuoti.

Krikšto tėtis:

Ne paslaptis, kad tik tikra močiutė savo anūkėlį moka vadinti pačiais meiliausiais, pačiais gražiausiais žodžiais. Taigi, mielosios, kokiais mažybiniais žodeliais vadinate ... (vaikučio vardas). Vardinkite paeiliui, per daug neskubėkite, nes krikšto mama viską užprotokoluos. Jei kuri žodelių pritrūksite, kvieskite salės pagalbą. Tad pradedam nuo močiutės... (vardas).

Pakalbėjus pretendentėms į močiutes:

Na, čia jau jokių abejonių nėra, kad prie šio stalo sėdi pačios tikriausios .... (vaiko vardas) močiutės. Prašau pirmąją šio garbingo titulo savininkę visus svečius supažindinti su močiutės įsipareigojimais. Aš tekstą skaitysiu, o jūs man pritariamai linkčiokite ir karts nuo karto pasakykite „pasižadu“.

Skaitomi močiučių pasižadėjimai, įteikiamos dovanėlės. Rekomenduoju močiučių susakytus žodžius užrašyti ir perduoti vaikučiui atminimui. Užsakant mūsų gaminamą krikštynų palinkėjimų knygelę, į ją galima įsegti tiek senelių, tiek močiučių išbandymų lapus, kurie liks prisiminimui.

Žaidimas nr. 3 - žaisliukas krikšto vaikučiui

Krikšto mama:

Brangūs svečiai, kad jau pirmasis alkis apmalšintas, prašau visų jūsų dėmesio. Turime mes čia vieną vyrą mūrą, kuris visiems aplinkui giriasi kiek tik gali, kad yra šio mažojo karalaičio senelis. Titulą sau labai kilmingą prisiskyrė, tad būtina patikrinti, ar šis titulas ne iš piršto laužtas. Tikras senelis visada sugeba pralinksminti savo anūkėlį, pavyzdžiui, savo sumeistrautais žaisliukais. Kadangi dabar nėra nei daug laiko, nei tinkamų priemonių žaisliukų gamybai, prašau senelį paimprovizuoti. O kad dar ir azarto šiek tiek būtų, kitoje komandoje bus ... (vaikučio vardas) tėvelis. Gaunate po du daiktus, iš kurių per penkias minutes prašome sumeistrauti ... (vaikučio vardas) žaisliuką: tai tualetinio popieriaus rulonėlis ir seneliui krikšto tėtis, o .... (vaikučio vardas) tėveliui – mamytė.

Paduodamas tualetinio popieriaus rulonėlis ir šalia atsistoja krikšto tėtis bei pagalbininkai.

Sumeistravę turėsite visiems pristatyti, kas tai per žaisliukas, kaip jis veikia ir kodėl .... (vaikučio vardas) turėtų būti mylimiausias, taigi, pradedam.

Senelis tualetinio popieriaus pagalba padaro iš krikšto tėčio, o tėtis iš mamos kokį nors žaisliuką, jį aprengdami. Svečiai gali padėti pasufleruodami.

Oho, kokie žaislai gavosi. Na, neabejotinai tik tikras senelis taip sumeistrautų. Na o tėtis irgi puikiai pasidarbavo, matosi, kad abu patirties jau turi. Paplokime visi pačiam tikriausiam seneliui ir tėčiui.
Kad senelis ne tik savo garbingomis pareigomis girtųsi, bet ir jas stropiai vykdytų, štai surašėm svarbiausius jo darbus. Aš skaitau, o senelis po kiekvienu punktu garsiai pritaria žodeliu „pasižadu“.

Skaitomi senelio pasižadėjimai. Šį žaidimą galima įamžinti nufotografuojant senelį su pagamintu žaisliuku. Mūsų krikštynų knygutėje yra specialus lapas nuotraukai bei vieta, kur surašomi visi senelio susakyti paaiškinimai, kaip tuo žaisliuku anūkas ar anūkė turėtų žaisti.

Žaidimas nr.4 - Atspėk daiktą

Mama:

Mielieji, juk negalime leisti svečiams tuščiomis rankomis iš mūsų šventės išeiti. Taigi, pristatau jums visame pasaulyje gerai žinomą žaidimą „Atspėk daiktą“. Arūno Valinsko vestas „Taip ir Ne“ tiesiog nublanksta prieš šį žaidimą. Prašau žavujį asistentą įnešti žaidimo klausimus į salę.

Iš anksto pasiruošti maišelius ar dėžutes su daiktais iš vaikučio vardo raidžių. Ant maišelio/dėžutės užklijuokite raidę, iš kurios bus daiktas.  Nuotraukose gražiai atrodys, jei visus maišelius įnešite iš karto ir išdėliosite paeiliui. Svečiai turi perskaityti, koks žodis gaunasi. Idėjų, ką dėti į maišelius ir sugalvoti žodį iš atitinkamos raidės rasite pasinaudoję online žodynais. Į paiešką užtenka įvesti "žodis iš raidės ..." 

Mama:

Kiekviename maišelyje yra įdėta po labai vertingą prizą. Jis yra iš tokios raidės, kuri parašyta ant maišelio. Prizą galite gauti jūs, tereikia pasakyti, kas yra maišelyje. Pradedam nuo raidės ...

Atspėjusiam, kas yra maišelyje, atitenka jo turinys kaip prizas.

Žaidimas nr. 5 - Prizai vaikams

Krikšto mama:

O dabar kviečiu pasirodyti visus vaikus. Prie žaidėjų gali prisijungti ir tie, kas jaučiasi suvaikėję. Paaiškinsiu jums žaidimo taisykles: visi sustokite į eilę. Krikšto tėtis padės bliūdą. Kiekvienam žaidėjui paeiliui užrišiu akis, į rankas gausite šaukštą. Reikės apsisukti tris kartus, o tada nueiti iki bliūdo ir trenkti šaukštu per jį. Viską atlikęs teisingai gaus po bliūdu paslėptą prizą. Kiti svečiai galite patarti, kur žaidėjui eiti. Taigi, pradedam.

Šis žaidimas labai patinka mažesniems vaikams, o ir didelių gebėjimų nereikia jam sužaisti. Prizams parinkite įvairias smulkmenėles, pavyzdžiui, saldainių, tušinukų, kinder kiaušinių ir pan. Po bliūdu dėkite prizą, kuris, jūsų nuomone, labiausiai tiks esamam žaidėjui. Mažiausiems, kurie dar tvirtai neina, akių neriškite arba tik užriškite bet neapsukite. Šio žaidimo smagumas, kad kiekvienas gauna prizą, tad pralaimėtojų nėra.

Daugiau įvairiausių žaidimų rasite mūsų puslapio skyrelyje Žaidimai

RUOŠIANTIS KRIKŠTYNOMS PERŽVELKITE:

Kaip išsirinkti tinkamą krikštadėžę

Žodžiai padėkoti krikšto tėveliams

Žodžiai padėkoti seneliams

Kaip paruošti krikštynų kvietimus

Už ką atsakinga mama, o už ką krikšto mama

Kaip parašyti krikštynų scenarijų

Ką reikia žinoti apie krikštą

Kaip suruošti krikštynų šventę


 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >