Parduotuve Planuok Pati

Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos

Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5592 Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5593 Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5594 Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5595 Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5596 Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5597 Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5598 Dovanų idėjos jaunikiui nuo nuotakos pav.#5599

AKCIJOS:

  • Rezervuok stalo kortelių svečio sėdėjimo vietai pažymėti - magnetukų gaminimą 2024-iems metams net jei neturi svečių sąrašo ir gauk specialų pasiūlymą. Parašyk šventės datą ir planuojamą svečių skaičių į [email protected]facebook žinute arba instagram. Kainas ir pavyzdžius rasi čia
  • Naudingas nuorodas ir rekomenduojamų straipsnių ruošiantis vestuvėms sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

Kažkas skaičiuoja mėnesius, kažkas savaites, o kažkas jau tik dienas iki TOS šventės Wink. Mielos planuotojos, nuotakos, žinau, kad vestuvės reiškia ir taip daug išlaidų ir vistik šis straipsnis apie dar vieną pinigų "investiciją". Mada tai ar dėmesio savo brangiausiam žmogui parodymas - jums spręsti. Pateikiu keletą idėjų, kaip galima būtų nustebinti savo būsimą vyrą. Juk ir jam tai ypatinga diena, juk ir jo tai šventė.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Sąsagos - individualaus dizaino, su nedidele žinute jam. 

Petnešos - nugaroje ant petnešų sujungimo žinutė jam. Kokia - jūsų fantazijos reikalas. Tik atminkite, kad nusirengus švarką žinutę matys ir kiti Wink.

Kaklaraištis - o jo vidinėje pusėje išsiuvinėti žodžiai, čia galite rašyti ką tik norite, jūsų išrinktojo pasirinkimas - rodys kažkam ar ne Wink.

Laikrodis - prie jo prisegtas lapelis su jūsų santuokos valanda.

Kojinės - paprasčiausios kojinės, tiesiog įpakuotos kartu su šmaikščia žinute.

Apatinis trikotažas - linksma dovanėlė su užrašu ".... nuosavybė" (nuotakos vardas).

Buduaro fotosesijos albumas - tokia dovana ko gero patiktų kiekvienam vyrukui Wink.

Dovanėlė "kažkas naujo, kažkas seno, kažkas skolinto, kažkas mėlyno" - maišelis su smulkmenėlėmis jaunikiui.

Vyndėžė su spynute ir laiškais/anketomis, kurias užpildote abu ir nurodote datą, kada atidarysite bei perskaitysite juos (pvz. po 5 ar 10-ies metų).

NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >