Parduotuve Planuok Pati

Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos

Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5307 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5308 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5309 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5310 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5311 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5312 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5313 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5314 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5315 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5316 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5317 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5318 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5319 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5320 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5321 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5322 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5323 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5324 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5325 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5326 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5327 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5328 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5329 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5330 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5331 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5332 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5333 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5334 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5335 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5336 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5337 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5338 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5339 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5340 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5341 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5342 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5343 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5344 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5345 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5346 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5347 Jaunųjų ir svečių kėdžių dekoro idėjos pav.#5348

AKCIJOS:

  • Rezervuok stalo kortelių svečio sėdėjimo vietai pažymėti - magnetukų gaminimą 2024-iems metams net jei neturi svečių sąrašo ir gauk specialų pasiūlymą. Parašyk šventės datą ir planuojamą svečių skaičių į [email protected]facebook žinute arba instagram. Kainas ir pavyzdžius rasi čia
  • Naudingas nuorodas ir rekomenduojamų straipsnių ruošiantis vestuvėms sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

 

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Suvokimas apie tai, kokia turi būti šventė, per pastaruosius keletą metų išties pasikeitė. Vis daugiau dėmesio skiriama estetikai ir šventės formai. Būtent detalės sukuria išskirtinę šventinę nuotaiką, padeda tiek pagrindiniams šventės herojams, tiek svečiams pasijausti išskirtiniais. Šiame straipsnyje pristatome idėjas, kaip papuošti šventės vietą - baldą, ant kurio praleidžiame didžiąją šventės dalį Wink.

Jaunųjų kėdes galima papuošti jų vaikystės nuotraukomis - padarykite jauniesiems tokį siurprizą ir jie bus išties maloniai nustebinti (1 pav.).

Jei turite kėdžių, kurių atkaltė iš virbų - tai puiki galimybė pažaisti su medžiagos juostomis. Perkiškite jas ir sukurkite raštus. Pritvirtinkite gyvų ar dirbtinių gėlių žiedų (2 pav.)

Jei jūsų pokylis organizuojamas po santuokos, pavyzdžiui, svečioje šalyje, ir kartu su artimaisiais norite prisiminti ypatingas santuokos akimirkas, vyro ir žmonos kėdes papuoškite nuotraukomis su užrašu "ką tik susituokė" ar anglišku jo variantu "Just married" (3 pav.)

Dar vienas šmaikštus variantas - užrašai "ponas teisusis" ir "ponia visada teisioji" (4 pav.).

O gal jūsų jaunieji sėdės ne ant atskirų kėdžių, o ant suoliuko? Šį dekoruokite žaismingai - pavyzdžiui, bateliais su ryškiu akcentu, ryškiais gėlių žiedais (5 pav.). Kitas užrašų variantas: "Sutinku" ir "Sutinku su viskuo, ką ji sako" (6 pav.)

Jei vestuvės jūros tematika, o šventės nuotaika šmaikšti ir linksma, kėdes galima papuošti gelbėjimosi ratu ar kitu jūriniu atributu (7 pav.)

Dar viena idėja jūrų tema - kėdės su užrašais "ji mano inkaras" ir "jis tai vėjas mano burėse" (8 pav.).

Milžiniškos popierinės gėlės - jos papuoš bet ką ir atrodys išties įspūdingai! (9-10 pav.)

Perregimas siuvinėtas ažūras - juo papuoštos kėdės visada atrodys prabangiai (11 pav.)

Dar viena idėja - kėdžių atkaltes puošti karoliais (12-13 pav.)

Labai simboliškas jaunųjų kėdžių dekoras būtų iš virvių padarytais žvejo arba dar kitaip vadinamais begalybės mazgo elementais - šis mazgas simbolizuoja santuokos mazgo užrišimą, dviejų gyvenimų surišimą į vieną naują visumą (14 pav.)

Dar viena simbolinė idėja - abi kėdes sujungti ženklu &, reiškiančiu dviejų žmonių sąjungą (15 pav.)

Suverti lapai ar suverti obuoliai - toks dekoras tinkamas rudens šventei (16-17 pav.)

Įvairiausi kaspinų, gėlių žiedų ar lapų dekoro variantai - kai kurie įkandami paprastam mirtingajam, o kiti - profesionalų aukštojo pilotažo demonstravimas Wink (18-43 pav.)

NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >