Parduotuve Planuok Pati

Klausimai, kurių turėtumėte paklausti prieš samdant fotografą

Klausimai, kurių turėtumėte paklausti prieš samdant fotografą

AKCIJOS:

 • Rezervuok stalo kortelių svečio sėdėjimo vietai pažymėti - magnetukų gaminimą 2024-iems metams net jei neturi svečių sąrašo ir gauk specialų pasiūlymą. Parašyk šventės datą ir planuojamą svečių skaičių į [email protected]facebook žinute arba instagram. Kainas ir pavyzdžius rasi čia
 • Naudingas nuorodas ir rekomenduojamų straipsnių ruošiantis vestuvėms sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.
 1. Koks jūsų fotografavimo stilius? Tradicinis, artistinis, prie natūralios šviesos, fotožurnalistinis, iliustracinis...

  Rekomenduojame Jūsų šventei:

 2. Kiek vestuvių (krikštynų – jei renkatės fotografą krikštynoms) teko nufotografuoti iki šiol?

 3. Kiek fotosesijų turėsite mano šventės dieną? Jei fotografas numatęs daugiau fotosesijų, pasirūpinkite, kad tarp jų būtų užtektinai laiko net ir iškilus nedideliems vėlavimams.

 4. Ar esate fotografavęs mano pasirinktoje bažnyčioje, salėje, t.t.? Jei fotografas atsako, kad nėra, pasiteiraukite, ar galėtų skirti laiko prieš šventę vietai pasižiūrėti ir įvertinti ją profesionalo akimis.

 5. Ar atsivežate savo apšvietimą? Atsakymas turėtų būti užtikrintas “Taip”. Jei atsakymas yra “ne”, pasidomėkite, kodėl fotografas dirba be specialaus apšvietimo.

 6. Ar dirbate pagal sudarytą norimų kadrų/scenų sąrašą? Jei taip, paprašykite, kad jus supažindintų su paprastai fiksuojamomis scenomis bei šventės akimirkomis, kurias fotografas stengiasi pagauti. Jei fotografas neturi nusimatęs konkrečių norimų kadrų, pasiteiraukite, ar galite pateikti savo sąrašą.

 7. Ar galiu paprašyti, kad būtų padaryta nuotraukų pagal mano matytus, norimus pavyzdžius, scenas? Jei taip, detaliau aptarkite kaip kiekvieną iš idėjų realizuosite, kad norimos akimirkos būtų įamžintos būtent taip, kaip jūs pageidaujate.

 8. Kiek valandų trunka standartinė fotografo fotosesija? Jei planuojate fotosesiją prieš ceremoniją, numatykite jai apie porą valandų.

 9. Kiek kainuoja papildoma fotografavimo valanda?

 10. Ar su jumis fotografuos antras fotografas? Gal galima susitarti dėl antro fotografo tik tam tikrose vietose, pavyzdžiui kai pirmą kartą jaunikis pamato nuotaką vestuvine suknele arba ceremonijos bažnyčioje metu. Pagalvokite, kur jums svarbu, kad nebūtų praleistos ypatingos akimirkos.

 11. Kiek nuotraukų paprastai galima tikėtis iš fotosesijos? Kiek iš jų bus retušuotos? Ar bus galima patiems pasirinkti, kurias nuotraukas norėtume retušuoti?

 12. Ar yra ribotas patikusių nuotraukų, kurias norėtume retušuoti, skaičius? Fotografas turėtų atsakyti, kad limito nėra ir visos patikusios nuotraukos bus sutvarkytos.

 13. Po kiek laiko pamatysiu nuotraukas?

 14. Ar nuotraukos bus pateiktos skaitmeniniu formatu ar spausdintos?

 15. Kiek kainuoja nuotraukų spausdinimas, jei užsisakoma pas fotografą?

 16. Ar į kainą įeina vestuvinio albumo pagaminimas? Jei taip, paprašykite parodyti albumų pavyzdžius.

 17. Ar vestuvių nuotraukos bus naudojamos kokiais nors reklaminiais tikslais?

 18. Kaip fotografas bus apsirengęs fotosesijos metu?

 19. Ką fotografas darytų, jei vestuvių dieną susirgtų ar atsitiktų nelaimė, dėl ko jis negalėtų fotografuoti?

 20. Koks fotosesijos užstato dydis?

 21. Kada reikia sumokėti likusius pinigus?

 22. Kokios užsakymo atšaukimo sąlygos?

NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >