Parduotuve Planuok Pati

Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios

Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios pav.#3653 Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios pav.#3654 Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios pav.#3904 Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios pav.#3905 Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios pav.#3906 Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios pav.#4406 Vietoj žiedlapių išeinant iš bažnyčios pav.#5915

Viena tradicinių akimirkų, įamžinama vestuvinėse nuotraukose, jaunųjų išėjimas po santuokos ceremonijos. Įprastai svečiai, pabroliai ir pamergės bei liudininkai išeina anksčiau ir laukia jaunųjų padarydami jiems kelią iš abiejų pusių. Kad išėjimas būtų efektingesnis, į viršų beriami žiedlapiai. Tačiau be jų galimi ir kitokie variantai, idėjų kurių rasite žemiau.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

Prieš renkantis jums labiausiai patinkantį variantą pasitikslinkite su kunigu ar žmogumi, atsakingu už ceremonijos vietos priežiūrą. Ne visur leidžiama barstyti žiedlapius ar jų alternatyvas arba prašoma po to vietą susitvarkyti (iššluoti). Tad pastaruoju atveju reiktų apgalvoti, kas tai padarys.

Štai keletas idėjų, ką galima pasiūlyti svečiams vietoj tradicinių žiedlapių ar ryžių išeinant jauniesiems iš banžnyčios (jų pavyzdžius galite pasižiūrėti šiame video, tik žiūrėkite iki galo, nes pamatysite netikėtą pasiūlymą ;) ):

 1. Šviečiančios lazdelės - jomis visi mojuoja, vėliau šias lazdeles galima panaudoti išlydint jaunuosius į lauką vidurnaktį.
 2. Skambaliukai - mažyčiai skambaliukai, pritvirtinti ant lazdelių - jais skambinti sveikinant jaunuosius (tai airiška tradicija, bet juk galima pritaikyti ir mums Wink).
 3. Kaspinai ant pagaliukų - jais mojuoti ir sveikinti jaunuosius.
 4. Lėktuvėliai - skraidinti juos link jaunųjų.
 5. Sėklos paukščiukams lesti - jas vėliau sules paukščiai, taigi, nebus prišiukšlinta aplinka.
 6. Lapai - ši idėja ypač tinka rudenį.
 7. Muilo burbulai - juos renkantis reiktų pirkti tokius, kurie nepalieka dėmių ant drabužių. Paprasti, kuriuos naudoja vaikai netinka.
 8. Levandų žiedeliai.
 9. Saldainukai-pabarstukai, paprastai naudojami ant tortų (arba galima naudoti specialius ekologiškus saldainius, angliškai Eco Friendly Wedding Confetti).
 10. Balionai, pritvirtinti ant lazdelių. Iš jų padaromas tunelis, o jauniesiems praeinant balionai pakeliami ir taip praleidžiami jaunieji.
 11. Galima mesti spalvotus ryžius arba spalvotus avižinius dribsnius.
 12. Dirbtinis sniegas.
 13. Juostelės, kurios jas metant išsivynioja.
 14. Rozmarino, čiobrelių, levandų ar kiti smulkūs džiovinti žiedeliai, kurie ne tik gražiai atrodys, bet ir skaniai kvepės.

Daugiau idėjų galite pasižiūrėti internete į paieškos laukelį įvedus žodžius "alternatives toss ceremony exit". 

NUOTAKOMS TAIP PAT REKOMENDUOJAME STRAIPSNIUS: 

GRUPĖS, KURIOSE RASITE TIEKĖJŲ, PATARIMŲ BEI GALĖSITE DISKUTUOTI VESTUVIŲ KLAUSIMAIS:

 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >